Caddy 2016 - tempomat na multifunkci

Poptávka / Koupě

Moderátoři: Mára_VR6, pepino, KJirka

Odpovědět
brosqik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 13.11.2011 09:16

Caddy 2016 - tempomat na multifunkci

Příspěvek od brosqik »

Uměl by někdo rozchodit tempomat na multifunkci?
Mám caddy maxi rv. 2016, pracovní verze, původně tam nebyl vůbec, po dovozu z němec. Poté jsem nechal vyměnit páčky pod volantem, aby fungoval alespoň částečně palubní PC a stím se daly i páčky s tempomatem a ten fungoval. Po nějakem čase jsem vyměnil budíky za maxidotové a volant za multifunkci. Páčky jsem vrátil původní bez tepmpomatu a ovládání palubního PC (vše je nově na multifunkci). Kmarád má tu samou caddy(shodný RV a motorizace), s multifunkcí z výroby. Multifunkci, podvolantovku, vše jsem si sehnal shodné jako on. Vše funguje až na tempomat na volantu, to nedokázal zatím nikdo zprovoznit. Nakódováno je to shodně, jako na kamarádově caddy, komponenty jsou osazeny stejné ale nejde to.

Sjezdil jsem půl republiky, ale u koho jsem byl mi pokaždý řekl, že VW má tempomat řešen moc složitě a že ve výsledku neví co stím.

Nenašel by se někdo, kdo by si na to troufnul? PLS

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Caddy 2016 - tempomat na multifunkci

Příspěvek od tornado1 »

není problém na počkání pokud je volant pro caddy, dělal jsem mnohokrát.. potřebuji číslo tlačítek nebo číslo volantu předem a číslo podvolantové jednotky pro ověření
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Poptávka“