Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Poptávka po automobilech.

Moderátoři: T4, Mára_VR6, pepino

Odpovědět
Uživatelský avatar
The-O
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 18.08.2009 12:23
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od The-O »

zdravím klubáci, koupím Golfa 3 (podmínka 5ti dveř!!!!) jakákoliv motorizace klidně i s korozí ale ne velkou a klidně i trochu ťuklou. Nejlepší by bylo s STK a zaplacenou EKO,.....

P.S. čím levnější tím lepší,... chystám totiž projekt

klína
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 12.11.2009 20:10

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od klína »

ahoj pošli mi mail pošlu fotky mám GIII k mání

variant tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 11.09.2008 18:22

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od variant tdi »

Cus mam jednoho na prodej. Je to G3 1,9 TD, 5 dv, modry, tazne, interier velice zachovaly ale lak je sem tam zrezly. Klasika u lemu a vzadu. Je to 92, ale ekodan zaplacena a uplne nova STK. Ted jsem tam delal olej a k vozu dam novy rozvodovy remen s kladkou a vzduchovy filtr. pred mesicem jsem to dovezl z nemecka pro pritelkyni a vyslo to na 30tis.

Uživatelský avatar
vikink
Pilot
Pilot
Příspěvky: 781
Registrován: 01.08.2009 17:32
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od vikink »

Měl bych na prodej Golf 3 1.6i 55kW AEE, r.v. 1996 EKO zaplaceno a STK do 2011. Koupil jsem to jako rádoby tuning a předělal do originálu + decent tuning. Je tam snížený podvozek, fólie, 16" ALU na 205/45 gumách, xenony, alarm, muzika... Po technický stránce taky hodně úprav, sportovní filtr, nový řemen, olej + filtr, čepy, nová geometrie, na zadní nápravě ložiska + čepy + pakny atd. Oprava výfuku... Teď i vybroušená koroze a vykitováno, chybí tomu barva a je to slušný autíčko :) Záleží jaký projekt chceš rozjet, ale na ceně bysme se dohodli...Nechám to komplet jak to je, nebo si z toho věci vyndám a nechám jen to nejdůležitější aby to auto jezdilo:) Pak by byla samozřejmě sleva...

EDIT: Když se to neprodá, poleju to barvou a půjde to do světa za vyšší peníz :)
LED práce a přestavby (Budíky, palubky, ovladače, neony). Montáže hudby a alarmů na klíč.
-----------------------------------------
Prodej všech náhradních dílů za super ceny, pište co potřebujete.

pospec11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.05.2010 23:25

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od pospec11 »

Prodám krasný golf III 1.8 GT,4x el okna, el zrcátka, klima, 2x airbag, nově prahy a vyvařena podlaha 5 dveř,jsem z brna

Uživatelský avatar
magnetm
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od magnetm »

čus na eko dám polovic

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=52&t=194449" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF IV Pacific

PowerOil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.04.2011 20:28

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od PowerOil »

Ahoj mám golfa III 5.dvř. 1.9 TD bořenej na levej předek MOTORORISTICKY OK ... jsou ohnutý Ačkový sloupky a lomená střecha, sahara v háji levý světlo levej blatník , kapota a nejspíš hnutou nápravu a zkříženou celou kastli ..... cenu nabídněte

Uživatelský avatar
krusty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 26.12.2010 23:17
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím G3 jakákoliv motorizace, i bouranou

Příspěvek od krusty »

http://auto.bazos.cz/inzerat/10261286/v ... vymena.php" onclick="window.open(this.href);return false; taky neco mam a dohode se nebranim

Odpovědět

Zpět na „Automobily“