ocenění Feldy 1.6 glx

Poptávka po automobilech.

Moderátoři: T4, Mára_VR6, pepino

Odpovědět
Uživatelský avatar
hatas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 27.12.2009 10:25
Bydliště: Prag

ocenění Feldy 1.6 glx

Příspěvek od hatas »

ahoj,

předem se omlouvám, že se to netýká VW...

v práci obměňujou vozovej park a zrovna se mi moje felda umírá a nemá cenu do ní už investovat (nebudu rozebírat o jaké opravy by se jednalo)

no prostě mám možnost od firmy odkoupit jejich feldu akorát jsme se ještě nebavili o penězích tak bych se chcel připravit abych věděl jak mohu pohybovat s cenou atd... je to felda 1.6 MPi glx, r.v. 2000, stříbrná metloška, kombík, přední okna v el., 2 airbagy, litý kola, klimoška (která moc nechladí - takže bude muset asi vyměnit filtry nebo něco podobnýho), zatavený zámky tudíž centrál na DO, koroze opravdu minimální - prahy nic, ani žádný plasty nalepený na blatníkách, který by skrejvaly korozi, zadní nárazník /nevím jak popsat/ nesedí na 100% je malinko vyboulenej - asi dostal menší pecku a nesedí na 100%, má to ještě nějaký SONY radio na CD+MP3 / USB vstup. Co je podstatný tak co řikal majitel firmy v tom někdo jednou jel a klika prorazila vanu takže do toho nechali dát novej motor, auto má najeto 208 000 Km, ten druhej motor asi 100 000 Km, pak se musí vzít v potaz, že na tom autě se střídá asi 6 řidičů. který to auto dusí každej jinak... Prej to bylo auto, do kterýho se nejvíc vrazilo na servisech za dobu jeho éry (360 000), už nevím co jinýho dodat, už jenom možná, že spojka OK akorát když se přidá plyn, nejdřív cca 3 cm se šlape do prázdna a až potom jakoby jde už "tužejš" a přidává plyn

díky moc za názory
VW Passat CC R-line 2011, 2.0 TDI 125 KW, DSG, 4 Motion / DCC / Webasto / ACC / kamera / Discover Media MIB

Uživatelský avatar
hatas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 27.12.2009 10:25
Bydliště: Prag

Re: ocenění Feldy 1.6 glx

Příspěvek od hatas »

jo zatavenym zámkem myslim to, že buď na zámku nebo místo zámku je kulatá záslepka v barvě auta (nevím jestli je pod tím zámek nebo ne, ale kdyby to byla obyčejná záslepka, pod kterou by se skrýval zámek tak by to ztrácelo smysl a potenciální zloděj by si pouze tuto zátku šroubovákem vyloupnul)... asi to jednou vykradli (auto bylo původně šéfa) tak se asi nasral a dal to tam nebo jinak si to vysvětlit neumím - neptal jsem se na to... ta zátka je v origo barvě vozu a skoro vypadá, že je origo ale pochybuju, že by to tenkrát u feldy takhle dělali
VW Passat CC R-line 2011, 2.0 TDI 125 KW, DSG, 4 Motion / DCC / Webasto / ACC / kamera / Discover Media MIB

Odpovědět

Zpět na „Automobily“