koupim fabia kombi,nebo octavia,golf sdi,tdi do 60tis kc.

Poptávka po automobilech.

Moderátoři: T4, Mára_VR6, pepino

Odpovědět
Uživatelský avatar
jerryxedos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 17.11.2009 11:22
Bydliště: j.morava
Kontaktovat uživatele:

koupim fabia kombi,nebo octavia,golf sdi,tdi do 60tis kc.

Příspěvek od jerryxedos »

koupim fabii kombi nebo octavii i golf obe varianty Karoserie*,motor SDI* nebo TDI*.
octavia pouze facelift,jde mi primarne o stav vozu celkove,bez koroze,vse v poradku a ciste.hotove do 60tis kc.jen skutecne zachovale vozidla.

Ropák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 12.01.2009 13:25
Bydliště: Chrudimsko

Re: koupim fabia kombi,nebo octavia,golf sdi,tdi do 60tis kc.

Příspěvek od Ropák »

jerryxedos píše:koupim fabii kombi nebo octavii i golf obe varianty Karoserie*,motor SDI* nebo TDI*.
octavia pouze facelift,jde mi primarne o stav vozu celkove,bez koroze,vse v poradku a ciste.hotove do 60tis kc.jen skutecne zachovale vozidla.
Nabizim vw polo r.v.2000,5 dv.motor nafta,sv,zelena barva-hraskova,koupeno v CR,my 2 majitel,se servisni knihou,1xairbag,autorádio,predni okna v elekrice,el. ovládání zrcátek, imobilizér, nastavitelná sedadla,nastavitelný volant, posilovač řízení, přídavná světla, zámek řadící páky,dalkovy central,pekny vnitrek, zaves-bajonet,novy vyfuk,baterie.altik.cena do 45 t.kc.

Uživatelský avatar
jerryxedos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 17.11.2009 11:22
Bydliště: j.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: koupim fabia kombi,nebo octavia,golf sdi,tdi do 60tis kc.

Příspěvek od jerryxedos »

Ropák píše:
jerryxedos píše:koupim fabii kombi nebo octavii i golf obe varianty Karoserie*,motor SDI* nebo TDI*.
octavia pouze facelift,jde mi primarne o stav vozu celkove,bez koroze,vse v poradku a ciste.hotove do 60tis kc.jen skutecne zachovale vozidla.
Nabizim vw polo r.v.2000,5 dv.motor nafta,sv,zelena barva-hraskova,koupeno v CR,my 2 majitel,se servisni knihou,1xairbag,autorádio,predni okna v elekrice,el. ovládání zrcátek, imobilizér, nastavitelná sedadla,nastavitelný volant, posilovač řízení, přídavná světla, zámek řadící páky,dalkovy central,pekny vnitrek, zaves-bajonet,novy vyfuk,baterie.altik.cena do 45 t.kc.
koupeno-lock prosim,dekuji

Odpovědět

Zpět na „Automobily“