Michaela Ochotská se rozhodla pro Audi A5 Coupé

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Michaela Ochotská se rozhodla pro Audi A5 Coupé

Příspěvek od T4 »

Michaela Ochotská, moderátorka, herečka a modelka, má nové Audi.

"Zkušenosti se značkou Audi jsem měla již v minulosti. Nejsilnější z nich bylo Audi RS4. To je velmi silné a dravé auto, ale já dávám přednost klidnějším vozům, které plně uspokojí moje potřeby. A tím je přesně Audi A5 Coupé," komentuje svůj výběr Michaela. "Přiznávám, že tohle auto jsem si vyhlédla už v momentě, kdy se uvádělo na trh. Měla jsem možnost na týden vůz otestovat a prověřit jeho kvality - jen jsem si potvrdila, že tohle auto opravdu chci."

Michaela Ochotská v uplynulých dnech převzala klíčky od bílého coupé Audi A5 2.0 TDI se systémem Start-Stop od VIP&fleet manažera Audi Michala Šlajse. "Líbí se mi styl a skvělý design vozu, ocením také spotřebu a komfort, " doplňuje moderátorka. Protože nerada létá, ráda jezdí i dlouhé trasy sama autem. Řidičský průkaz získala ještě před svými osmnáctými narozeninami. Michaela se také svěřila, že už jako malá si raději hrála víc s autíčky než s panenkami. "V nejbližších dnech se svým novým vozem vyrazím na dovolenou. Asi navštívím přátelé v Rakousku a Itálii."

Design Audi A5 Coupé vyjadřuje sportovní styl a eleganci. Nabízí zážitek z řízení a poskytuje komfort i na dlouhých cestách.

zdroj: IVG
Přílohy
Audi-A5-Michaela-Ochotska-m05.jpg
Audi-A5-Michaela-Ochotska-m08.jpg
Audi-A5-Michaela-Ochotska-m11.jpg
Obrázek

tomís-t.d.i.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 19.05.2008 13:35
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Michaela Ochotská se rozhodla pro Audi A5 Coupé

Příspěvek od tomís-t.d.i. »

Hezké auto a majitelka také... jen aby neskončila někde ve svobidlech... JInak jí přeju hodně štastných kilometru..

Uživatelský avatar
JanisNO10
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 11.06.2008 11:45
Bydliště: Brno

Re: Michaela Ochotská se rozhodla pro Audi A5 Coupé

Příspěvek od JanisNO10 »

jj... je to kus...teda kusy...;-)

VodkaFish
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Michaela Ochotská se rozhodla pro Audi A5 Coupé

Příspěvek od VodkaFish »

ex Eresvier + recaro sitze, schwarze dach
Přílohy
45881230.jpg
3b87e0a4-b-1-os02.jpg
45881258.jpg

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“