Lukáš Pešek a SEAT pokračují ve spolupráci

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Lukáš Pešek a SEAT pokračují ve spolupráci

Příspěvek od T4 »

Lukáš Pešek, nejlepší český závodník v Mistrovství světa silničních motocyklů, a SEAT
také v letošním roce pokračují v úspěšné spolupráci. „Lukáš je přesně ten typ řidiče,
kterého oslovují naše dynamické a sportovně laděné vozy, a na druhou stranu je
osobností, která skvěle ztělesňuje styl značky SEAT vyjádřený heslem „Auto Emoción“.
Jsme proto velmi rádi, že i letos jsme se dohodli na spolupráci,“ říká Petr Táborský,
vedoucí českého zastoupení značky SEAT.

V minulosti Lukáš jezdil Leona Cupru, ale vyjádřil přání vyzkoušet si i další modely.
V zimní přípravě zvolil Alteu XL, která při zachování sportovního charakteru nabídla
Lukášovi možnost vozit sebou vše potřebné, jako např. kolo a výbavu na motocross. Se
začátkem nové sezony a cestováním po celé Evropě přišla volba na nové Exeo. „Myslel
jsem si, že adrenalin má v sobě pouze Cupra, ale vůbec to tak není. Každé auto od
SEATu, které jsem měl k dispozici, má dostatek sportovní DNA, abych si jízdu pokaždé
užil. A Exeo mě dostalo úplně. Prostě parádní svezení,“ dodal Lukáš.

Nejen špičkový design, nejnovější technologie a dynamické jízdní vlastnosti jsou
základními charakteristikami všech modelů značky SEAT. Velký důraz klade automobilka
SEAT i na bezpečnost svých vozů pro jejich posádku a ostatní účastníky silničního
provozu. „Proto nás těší, že se Lukáš zapojil do nové vlny bezpečnostní kampaně
Nemyslíš – zaplatíš!, která je zaměřena na řidiče motocyklů.“ říká Petr Táborský.

A jak vidí Lukáš Pešek svoje šance v letošní sezoně? „Pokusíme se náš úspěch vystavět
především na jezdeckém pokroku a zkušenostech, které jsem zatím získal s
dvěstěpadesátkou, na tvrdé přípravě bez zdravotních komplikací a osvědčeném složení
týmu,“ říká 23letý jezdec, který se v seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů
pravidelně objevuje už sedmým rokem.

Před domácí Velkou cenou, která se v Brně jede již tento víkend, náš závodník figuruje se
40 body na 13. místě a má tak na svém kontě jen o 3 body méně než za celý loňský rok.
Na Masarykově okruhu se Lukáš určitě pokusí v celkovém pořadí přeskočit 12. Cluzela,
jenž má stejně bodů jako on, jedenáctý je se 43 body loňský mistr světa třídy 125
Di Meglio.

zdroj: IVG
Přílohy
cpoj_pesek_74322.jpg
cpoj_pesek_74355.jpg
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“