Volba Evy Urbanové: Audi Q5

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Volba Evy Urbanové: Audi Q5

Příspěvek od T4 »

První dáma české operní scény Eva Urbanová zvolila celosvětově nejúspěšnější SUV své kategorie, Audi Q5.

"Mnohé možná překvapím tím, že auta jsou mým koníčkem," svěřila se Eva Urbanová, když přebírala Audi Q5 od Petra Neústupného, vedoucího divize Audi. "Mám ráda velké vozy, v malých se bojím. Audi Q5 je přesně vůz pro mě. Cítím se v něm bezpečně, skvěle sedí na silnici, v interiéru je všechno akorát po ruce. Také mě doslova ohromila síla motoru. Volila jsem verzi 2.0 TFSI s automatickou převodovkou a zrychlení je neuvěřitelné," vyzdvihuje přednosti vozu Eva Urbanová. Své Audi Q5 si vybrala prostřednictvím prodejce Auto Exner.

Eva Urbanová jezdí velmi často. Bydlí v západních Čechách, takže trasa Praha-Plzeň byla i její první cestou. Jak říká, ráda jezdí také v Německu a Rakousku, naopak nemá ráda jízdu v Itálii či Španělsku, kde je to na její vkus moc divoké a bez pravidel. Na silnicích ve Spojených Státech je pro ní jízda zase příliš nudná.

Audi Q5 je sportovním vozem v kategorii SUV, které v sobě spojuje dynamiku sportovního sedanu s variabilním interiérem a všestranným nadáním pro využití ve volném času a s rodinou. Jeho výkonné a hospodárné motory, trvalý pohon všech kol quattro a agilní podvozek jej předurčují pro mimořádně dynamickou a suverénní jízdu na silnici i v terénu.

zdroj: IVG
Přílohy
_13_FOTO.jpg
Obrázek

bricktop
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní morava

Re: Volba Evy Urbanové: Audi Q5

Příspěvek od bricktop »

Q5 je sice bomba auto, ale co vím měla p. Urbanová dřív Lexus RX 350, takže si defakto pohoršila :)
GV 1.6 BGU
(Jetta GLI 2.0 16v (9A))

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“