Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od T4 »

Tomáš Ujfaluši, český fotbalový obránce, který působí v současnosti ve španělském klubu Atlético Madrid, si vybral další Audi: po nekompromisně sportovních modelech RS 4 a RS 6 se tentokrát rozhodl pro novinku, elegantní A5 Sportback.

Volba Tomáše Ujfalušiho, čím jezdit v Čechách, prý nebyla těžká: "První Audi, které jsem měl už v Německu, byl allroad. Ve Španělsku používám RS 6, jež nahradila er-es čtyřku. Se všemi auty jsem naprosto spokojený, protože mě nikdy nezklamaly, jsou rychlé, komfortní, spolehlivé a bezpečné. Navíc mám i perfektní servis, když nejsem v Čechách. O vůz se kompletně stará společnost KAR Limousine service Karla Říkovského," vypočítává výhody úspěšný bek. "Auto používám denně," dodává. "Bez něj bych nemohl fungovat. Nebydlím v těsné blízkosti stadionu, takže denně dojíždím. Navíc mě řízení baví, a tak se občas jedu projet jen tak," říká čerstvý vítěz Evropské ligy.


Pětidveřový model Audi A5 Sportback v sobě snoubí to nejlepší z několika různých druhů automobilů: eleganci kupé, komfort sedanu a praktické přednosti kombi. Na český trh byl uveden na podzim minulého roku a okamžitě si získal oblibu zákazníků.


Klíče od nového vozu Tomáši Ujfalušimu symbolicky předal nový VIP&Fleet manažer značky Audi Ondřej Kulich.


zdroj: IVG
Přílohy
ujfi_01_.JPG
ujfi_02_.JPG
Obrázek

Uživatelský avatar
Sindy4JT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 05.06.2009 10:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od Sindy4JT »

,,Nic jsem neplatil. A ta částka vůbec neodpovídá!'' :D
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=153614" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pa_ko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 06.12.2009 14:56
Bydliště: Praha

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od pa_ko »

To je hroznej zjev ten čutálista... Aspoň že vkus na auta má, když už nic jinýho.
VW Golf IV, 2,3 V5, 125 kW (AQN), 4MOTION, 6rychlostní manual

Uživatelský avatar
Sindy4JT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 05.06.2009 10:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od Sindy4JT »

To máš pravdu, a Míšu Ochotskou jsem mu záviděl :D
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=153614" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od honzanun »

JJ, Míšu Ochotskou hned při prvním rande vojel do kaďáku... Mám to přímo od kámošky Míši Ochotský 8)
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

TDI 4MOTION
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 381
Registrován: 18.07.2008 06:54
Bydliště: Opava

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od TDI 4MOTION »

honzanun píše:JJ, Míšu Ochotskou hned při prvním rande vojel do kaďáku... Mám to přímo od kámošky Míši Ochotský 8)
To je hovado hned ho cpát do dvojky :D
vé-šestka

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: Audi A5 Sportback pro Tomáše Ujfalušiho

Příspěvek od honzanun »

Se asi potřeboval vyblbnout :-) Nebo byl tak nalitej :twisted:
TDI 4MOTION píše:
honzanun píše:JJ, Míšu Ochotskou hned při prvním rande vojel do kaďáku... Mám to přímo od kámošky Míši Ochotský 8)
To je hovado hned ho cpát do dvojky :D
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“