Matěj Ruppert propadl kouzlu Leonu Cupra R

Co se děje kolem VW.

Moderátoři: LukaSHek, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Matěj Ruppert propadl kouzlu Leonu Cupra R

Příspěvek od T4 »

Matěj Ruppert, zpěvák skupiny Monkey Business je tak trochu blázen do rychlých aut. V současné době stojí v jeho garáži hodně horké zboží, nejrychlejší SEAT všech dob - Leon Cupra R.

Matěj je známý jako skvělý zpěvák, a to nejen ze své "domovské" kapely Monkey Business ale i z uskupení s mnohoslibným názvem G-Point Hunters. Ale jaký je za volantem, který již třetím rokem nese logo SEAT?

"Jako každý řidič si o sobě myslím, že neřídím špatně," říká, "ale co se týče koní pod kapotou Leona Cupry R, umí mne pěkně rozpálit. V poslední době jsem měl dvakrát možnost vyzkoušet si auto na okruhu v Sosnové a mohu říci, že to byl pro mne naprosto neskutečný zážitek," nadšeně pokračuje Matěj Ruppert.

V průběhu letošních prázdnin Matěj Ruppert s svým Leonem Cuprou objíždí většinu letních festivalů po celé republice. Při vstoupení s Money Business jej jeho fanoušci budou moci vidět také ve čtvrtek večer na Open Air Festivalu, který se koná ve dnech 12. - 14. 8. na letišti v Panenském Týnci.

"S Leonem Cuprou R mám skvělou šanci stihnout všechna naše vystoupení," libuje si Matěj Ruppert, "auto mne rychle a bezpečně dopraví všude, kam potřebuji."

S oblíbenou sportovní automobilovou značkou SEAT začal nejprve spolupracovat sám Matěj Ruppert, který se již před dvěma roky zamiloval do Leonu Cupra. Následně se pak rozběhla spolupráce SEATu i s kapelou Monkey Business, která v loňském roce jezdila a Alteou XL a nedávno převzala elegantní a prostorné Exeo ST.

"Prospíváme si navzájem," pochvaluje si Petr Táborský, šéf českého zastoupení značky SEAT. "Nejlepší modely značky SEAT se díky kapele dostanou do společnosti mnoha zajímavých lidí a Matěj si užívá za volantem rychlého sportovního vozu."

Leon CUPRA R
Nejsportovnější a nejvýkonnější sériově vyráběný model v historii firmy je vybavený motorem 2.0 TSI s 265 k pod kapotou a dlouhým seznamem exkluzivních prvků interiéru a exteriéru, které novému vrcholu řady Leon dodávají unikátní vzhled a dokonale dotvářejí jeho charakter.

Nová CUPRA R píše zvláštní kapitolu v historii značky SEAT. S motorem o výkonu 265 koní jde o nejvýkonnější sériově vyráběný model v její historii. Středem zájmu u nového Leonu CUPRA R je motor 2.0 TSI s přímým vstřikováním paliva. Jeho hlavními charakteristikami je fantastický maximální výkon, vysoký točivý moment a excelentní pružnost.

Nový motor Leonu CUPRA R umožňuje vozu jízdní výkony hodné speciálu WTCC - nejvyšší rychlost činí 250 km/h, zrychlení z 0 na 100 km/h trvá jen 6,1 s a kilometr s pevným startem je otázkou 25,4 s. Sportovního ducha podtrhují atraktivní 19palcová kola z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky a pneumatikami 235/35 R19.

Interiér láká skořepinovými sedadly čalouněnými šedou alcantarou, připomínajícími tvarem závodní sedadla. Sportovní styling podtrhuje bílé podsvícení přístrojové desky diodami, multifunkční volant obšitý kůží a sportovními hliníkovými pedály. Interiér, kde převládají tmavé odstíny černé barvy, poskytuje tolik pohodlí posádce, kolik se jej očekává od vozu této kategorie. Pohled z místa řidiče je přitom skoro tak působivý jako v kokpitu závodního vozu.


zdroj: IVG
Přílohy
Ruppert_01.jpg
Obrázek

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: Matěj Ruppert propadl kouzlu Leonu Cupra R

Příspěvek od campagnolo »

Už jsem slyšel od pár lidí že prý to auto viděli a chtělo se jim plakat. Matěj bude asi pěknej matěj. :lol:

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Matěj Ruppert propadl kouzlu Leonu Cupra R

Příspěvek od Shorty »

Dříve měl žlutý a vloni v břěznu ho rozštípal na spojce u sjezdu na roztyly.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Seati vetrelec .o)
Řidič
Řidič
Příspěvky: 128
Registrován: 02.04.2010 13:49

Re: Matěj Ruppert propadl kouzlu Leonu Cupra R

Příspěvek od Seati vetrelec .o) »

leon je proste best!
V5 2.3 110kw

Odpovědět

Zpět na „Novinky & Tiskové zprávy“