problem - startovanie 1.8 16V (KR)

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Jen tak na okraj, mám funkční K-Jetovou stříkačku z KR navíc pokud by někdo (např. Yeah) chtěl experimentovat :wink: .

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

Suny píše:Jen tak na okraj, mám funkční K-Jetovou stříkačku z KR navíc pokud by někdo (např. Yeah) chtěl experimentovat :wink: .
no a kolik by asitak stála...jde mi hlavně o tu váhu a rozdělovač, hadice ke vstřikum a zbytek blbin netřeba, akorátže já bych asi spíš potřeboval KE-čkovou z PL-ka, bo sám mám KE-čko

VWTOM : no vidiš, já mám černou nálepku, tak to bysme měli mít každej jinej typ, máš KE nebo K-Jet?

Uživatelský avatar
palus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palus »

lister: tak snad by som to dokazal skontrolovat aj sam, ale auto nemam doma ale u kamosov v sevise preto vzdy napisem, ze to dam skontrolovat :wink:

suny: mna by tiez zaujimalo co by stala (ak by som ju nahodou potreboval) aj ked dufam, ze ktomu nedojde ze ju budem musiet menit 8)

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Yeah píše:
Suny píše:Jen tak na okraj, mám funkční K-Jetovou stříkačku z KR navíc pokud by někdo (např. Yeah) chtěl experimentovat :wink: .
no a kolik by asitak stála...jde mi hlavně o tu váhu a rozdělovač, hadice ke vstřikum a zbytek blbin netřeba, akorátže já bych asi spíš potřeboval KE-čkovou z PL-ka, bo sám mám KE-čko
Neboj, hadice mám, ale ty si nechávám - jsou stejný pro KE i K, dal bych váhu + rozdělovač + regulátor tlaku(vč. hadic) (komplet přestavba k KE na K) za 1000 Kč + pošta.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

Suny píše:
Yeah píše: no a kolik by asitak stála...jde mi hlavně o tu váhu a rozdělovač, hadice ke vstřikum a zbytek blbin netřeba, akorátže já bych asi spíš potřeboval KE-čkovou z PL-ka, bo sám mám KE-čko
Neboj, hadice mám, ale ty si nechávám - jsou stejný pro KE i K, dal bych váhu + rozdělovač + regulátor tlaku(vč. hadic) (komplet přestavba k KE na K) za 1000 Kč + pošta.
ja nechci přestavovat svý KE na K, já chci právě celej ten bazmek z KE :-) a ty máš teda ten Tvuj volnej K jo?

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Jo, zbylo mi to po přestavbě. Auto do poslední chvíle jezdilo bez problémů.

Váha má číslo: BOSH 0 438 120 195
VW 027 133 353

Rozdělovač: BOSH 0 438 100 140

Původem z passata B3 - víčko airboxu napříč.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

musim doma mrknout na etku, šlo mi jen vo výmenu KE za KE, na vetší akce nejsem duševně vybavenej :-) a hlavně potřebuju jezdit, takže rozhrabanej motor na tři dny u mě nepřichází v úvahu :-)

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Byl jsem svědkem přestavby z K na KE. Trvalo to 2,5 Hod vč. seštelování.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

Suny píše:Byl jsem svědkem přestavby z K na KE. Trvalo to 2,5 Hod vč. seštelování.

ale asi to moc užitečný neni co? :roll:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

jarys píše:
Suny píše:Byl jsem svědkem přestavby z K na KE. Trvalo to 2,5 Hod vč. seštelování.

ale asi to moc užitečný neni co? :roll:
Proč myslíš, auto je v origo stavu a jezdí přímo nádherně.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

Suny píše:Byl jsem svědkem přestavby z K na KE. Trvalo to 2,5 Hod vč. seštelování.
to jo, to verim, ale ja nechci prestavovat...chci vymenit KE vahu v my kare s cernou nalepkou za KE vahu z neciho jinyho auta se zlutou nalepkou a zjistit, esi to pofacha jako nejak lip :-) abysme si rozumeli :-) me facah KE taky dobre, jen chci zkusit ulovit nejaky poniky :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“