Výfuk na GII 16v PL

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

to musí klapnout!!!jinak mě asi jeb..e :evil: :evil: to bych pak musel koupit něco jinýho a svody Raceland tu nedoporučujou,takže pak už jen supersprint.

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

takže radostná zpráva,znova sem tam volal a jelikož sem si objednal specifický výfuk tak ho museli vyrobit jenom pro mě :lol: :lol: :lol: :lol: takže musím poščkat 14dní a je doma :lol: :lol: pak dám vědět :lol:

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

Hele a kolik tak zhruba přidají svody od supersprintu? Jinak na jejich stránkách jsou sice grafy,ale ty jsou k tomu když je a autě celej komplet a nejen svody.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

no tak na to se zeptej MareegGti ale nebyl nadsenej tak ho nech vychladnout..
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

problem je ten ,že to co ti svody nahoní to zbytek výfuku utlumí,proto samotný svody toho moc nevykouzlí,některý hodně kvalitní firmy dokonce prodaj jen celou sadu aby zaručili ten garantovanej výkon

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

No je to tak vážení. Dal jsem svody Supersprint, kat pryč a nechal středový tlumič a koncovej origo. A skoro žádnej rozdíl v tom není. Ono to taky může být dalšíma věcma (není lambda, atd), ale určitě to bude o 100 % lepší, až seženu k tomu výfuku i zbytek :roll:

Uvidíme, až bude pryč to zasraný vstřikování :roll:

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

Takže když, tak jedině celej komplet i s trubkama, protože ty jsou za ty léta s průměrem úplně jinde než když byly nový.

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

Jinak se chci zeptat jakej středovej tlumič by byl dobrej v případě supersprintových svodů i výfuku. Ptám se proto, protože od supersprintu už se nedá sehnat. Tak abych zbytečně nekoupil nějakej zgarb kterej těm dvěma komponentům ubere výkon.

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

sehnat se dá,ale móóóóc penízků,já sem kupoval přes Lexani to koncový esíčko a čekačka 2 týdny ,ale bez problémů.Jen kvůli ceně sem kupoval ten Simons i když ne něm jezdí hodně ti ze severu :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

Ale dá se sehnat, všechno jde, když se chce. Cena je někde kolem 150-250 euro :wink:

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

MareeqGTI píše:Ale dá se sehnat, všechno jde, když se chce. Cena je někde kolem 150-250 euro :wink:
Já fakt ale chtěl. Koukal jsem všude možně. Je to ten typ 882602 Front exhaust. Takže kdyby jste někdo mohl hodit odkaz byl bych vděčnej. V lexani už není a ni v itálii na skladě.

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

Koukal jsem Ti jen v rychlosti a nenašel jsem. Ale nejjednodušší bude, když budeš sledovat ebay. Můžeš tam pořídit třeba lehce jetej, ale za 50% cenu :wink:

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

MareeqGTI píše:Koukal jsem Ti jen v rychlosti a nenašel jsem. Ale nejjednodušší bude, když budeš sledovat ebay. Můžeš tam pořídit třeba lehce jetej, ale za 50% cenu :wink:
Právě že sleduju a kromě svodů jsem tam na tenhle díl nenarazil už hodně dlouho. Já se díval docela důkladně a nenašel jsem ho. Každopádně když ho někde objevíš napiš.

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

takže s lítostí Vám oznamujeme že se výrobce na nás V....L!!!!čekal sem jak i..t na novej výfuk a dneska když sem tam volal tak mi řekl že nic nebude,v tu chvíli sem si myslel že si dělá srandu :cry: :cry: takže můžu začít od začátku,no nic takovej je život.Takže výfuk od Simons racing neobjednávat :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Medour
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martinice (okres Břeclav)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medour »

skodik píše:takže s lítostí Vám oznamujeme že se výrobce na nás V....L!!!!čekal sem jak i..t na novej výfuk a dneska když sem tam volal tak mi řekl že nic nebude,v tu chvíli sem si myslel že si dělá srandu :cry: :cry: takže můžu začít od začátku,no nic takovej je život.Takže výfuk od Simons racing neobjednávat :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Hmmm tak to fakt naštve, taky jsem o něm uvažoval a čekal jak dopadneš. Za ty prachy by to bylo skvělí. Nic se nedá dělat, najdeš něco lepšího.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“