1.8i GX - poraďte s konektory

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Jirka156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jirka156 »

Já repas nedělal, jen se jí účastnil. Neboj, i střeva jsou vyměněný. Ale víš co, ty problémy se startem mám tak rok a půl. Předtím dobrý. Tak taky nevím. Dneska zase. Přijedu k obchoďáku o.k. Nakoupím, vlezu do auta, zastartuju, zdá se, že chytne (normální točení motoru), ale asi po já nevím, tak jedné a bůhví jestli jedné otáčce, jako když ztratí baterka rázem výkon a točení se téměř zastaví. Ale neustále držím klíček ve startovací poloze a po asi 3vteřinovém vzpírání se normálně rychle roztočí. Jako by nic. Dojedu domů, zhasnu motor, vyložím nákup, sednu do auta, že zajedu před garáž a motor chytne úplně normálně a hned. To jsou věci po dvou deci, co?

Uživatelský avatar
Charon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysocina, okres HB, jmenovite Pribyslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon »

Jirka156
V podstate ten samej problem mam taky. Jen uz se mi stalo, ze sem dojel k obchodu, styvil se v bankomatu a hned chtel odjet. Jenze starter si ani neskytnul. Uz sem to videl cerne, ale rekl sem si, ze to zkusim nechat vychladnout a uvidi se. Po pulhodine sem se k autu vratil a naprosto bez problemu nastartoval. Dojel sem k autodilum, tam sem to zdechnul a po deseti minutach sem zas normalne nastartoval. Proste je to zahada, nekdy to blbne, nekdy ne.
Tuzing nebo tuning? Vim já kde sou hranice?
Golfa už nemám a sháním něco jiného ...

Uživatelský avatar
Jirka156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Příspěvek od Jirka156 »

Zkouknu jaký je tam ten spínač pod spínačkou a vyměním ho. Nestojí svět a aspoň budu vědět, že je spínačka o.k. Pak už budu asi laborovat s baterkou. Je sice tři roky stará a tedy velmi málo pravděpodobné, že je hin. Normálně má 12,4V. Po startu bez světel 14,4V a se světly 13,4V. Takže snad to taky dobíjí.

Uživatelský avatar
Charon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysocina, okres HB, jmenovite Pribyslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon »

Jirka156
Baterku mam ja starou necelej rok. To je jedno. Az vymenis ten bazmek, tak dej vedet jak to dopadlo ...
Tuzing nebo tuning? Vim já kde sou hranice?
Golfa už nemám a sháním něco jiného ...

Uživatelský avatar
Charon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysocina, okres HB, jmenovite Pribyslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Charon »

Tak sem dneska nahodil vycistenej starter a nabitou baterku a toci to jako o zivot. Tak sem zvedavej jak dlouho. Zas mi ale rupla brzdova trubicka, asi mam spatnyho Golfa, kdyz je furt porouchanej ...
Tuzing nebo tuning? Vim já kde sou hranice?
Golfa už nemám a sháním něco jiného ...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“