1.3karbec umírá

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

1.3karbec umírá

Příspěvek od Lacko_TD »

Zdravim všeci.
Mam golfana s motorem 1.3 karburator a začalo mi to jet na 3 válce.Většinou po nastartování a po cca 50metrech se to uklidní a už jede normal.Po zahřátí nebo tak po 50 km začne vynechávat válec a motor škube.Po nastartování jde bílej kouř z vejfucku.Když sem měnil svíčky tak první,druhá zleva totálně zahnojený od oleje.Olej je dostal až do airboxu.Nevim co s tim.Mam shánět ventily a pouštět se do opravy nebo bude lepší sehnat motor novej?Typ motoru je HK ale neni tam ten kruhovej airbox ale hranatej.Navíc přední půlka airboxu chybí. :cry: Otáčky na volnoběh lítaj od 500 do 1900ot/min.Po zahřátí při vyřazení za jízdy spadnou otáčky a chcípne.Nebyl tam ani filtr a místo něj nějaká humus síťka.Myslím že tim se dostal do sání nějakej prach a humcajk a odnesly to kroužky nebo ventily.Poraďte někdo co s tim :evil:
Přílohy
To je ten paskvil.Omluvte moje vytvarny nadani.Sani(cervena)chybi...
To je ten paskvil.Omluvte moje vytvarny nadani.Sani(cervena)chybi...
P1010098.JPG (50.98 KiB) Zobrazeno 786 x

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

Čověče taky jsem měl podobnej motor akorat tob bylo kod GF .Za cca 700km mi sežral komplet olejovou náplň.Takže opravama jsem se nezabýval a hned jsem ho vyhodil.Asi bych to tak řešil i u tebe,jinak HK mám jedno na prodej pokud by jsi chtěl.

Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lacko_TD »

Přemýšlim o tom samým.Asi půjde ven ale nevim jestli tam mám ten motor dát zpátky.Myslim ten samej.V jaký je kondici ten tvůj a bylo by možný ho projet?Přemejšlel jsem o 1.3 4bod ale nevim jak je to tam s elektrikou a co se bude muset předělávat.Měl by jsi k tomu 5tiQ převodovku?Mam 4qalt a už takhle si vezme 9-11 na dálnici a to nejedu víc jak 100kou :evil: Co by jsi za něj chtěl?Ptam se jentak informativně.Zatim díkes :wink:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Sorry za OT:

Kdy si přijedeš pro ty přívěsky s logem VW -clubu ?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“