volnobeh

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
mcsow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mcsow »

to uplně napravo by ti mnělo řídit volnoběh, jak tam vede hadice na vodu, podle teploty vody jestli se nemýlím, ecotornic tam má takovej elektrickej blázinec, kterej se řídí podle čidla, já mám ecotronic volnoběh mi to taky nedrží, gumu pod karbecem mám dobrou mechanicky je to taky dobrý, ŘJ sem mněl u elektirkáře, vymněnil my tam nějaký díly nahrál novej software a problém nezmizel (až mi vrátěj řidičák tak to budu dál řešit) až přijdu kde byl problém tak dám vědět, jinak prej ecotroniky jsou náchylný na podtlakový hadice, tak by nebylo špatný vymněnit všechny za nový, toť vše co o ecotroniku vím, kdybych náhodu v něčem nemněl pravdu tak mně klidně opravte popřípadě mi s tim volnoběhem poraďte jsem taky jenom člověk

Uživatelský avatar
Fly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Fly »

tak nevím,jestli se trefím...téma ecotronic-jestli to je aktuální...nemá žádnou regulaci volnoběhu,ten řídí řídící jednotka nastavováním klapek.Měl jsem problém s volnoběhem-kolísal,opatrně jsem rozebral karbec,propláchl,profoukl,vyčistil.Běží supr.Změřit čidla-vodní i vzduchová(proměnný odpor-dle tabulek-např Jak na to)ale na těch fotkách to asi není ecotronic-aspoň jsem teda takový neviděl.Ecotronic zpracovává informace dodávané čidly,kombinuje a dle toho nastavuje karbec.Samozřejmě okolí musí být taky gut-těsnost podtlaků,dráty,ukostření,těsnost přírub....kdyby něco,zkuste ještě hodit pár slov.

Uživatelský avatar
Ajtov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

1.6 ECOTRONIC (2EE)

Příspěvek od Ajtov »

Prosím má někdo fotku motoru 1.6 ECOTRONIC? :(

Uživatelský avatar
Ajtov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Ajtov »

Je to ECOTRONIC?
Přílohy
motor.jpg
motor.jpg (50.9 KiB) Zobrazeno 782 x

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VPetr »

8O ...hmmm...to to je 1,8i jednobodove vstrikovani,motor RP 8)

Uživatelský avatar
Ajtov
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Ajtov »

Takže to nemůže být 1.6?

Uživatelský avatar
lukin2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: 1.6 ECOTRONIC (2EE)

Příspěvek od lukin2 »

Ajtov píše:Prosím má někdo fotku motoru 1.6 ECOTRONIC? :(
Jestli Tě zajímá,jak vypadá motor 1.6 s 2EE,tak se podívej na téma fotky motorů.Fotku toho motoru jsem tam dával :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“