Po zahřátí nechce chytat a chcípá. 1.8 RP

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
3316
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.03.2011 16:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Po zahřátí nechce chytat a chcípá. 1.8 RP

Příspěvek od 3316 »

Zdravim. :) Rano nastartuju a v pohodě,když se to zahřeje tak do 70°,tak to začne chcípat,jako kdyby tam nešel benál. Čerpadla sem zkontroloval a sou v pohodě i když to spodní vydává zajímaví zvuky :D Když se zahřeje,tak potom ani nechce chytnout když chytne,tak jen na chvíli a volnoběžný otáčky sou pod 700ot/min. Netušíte prosím co s tim vrakem může bejt?:) :D

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Po zahřátí nechce chytat a chcípá. 1.8 RP

Příspěvek od areka »

Jak vypadájí svíčky? Pokud jsou černé, tak máš pravděpodobně v prd.li teplotní čidlo a nebo lambda sondu. :wink: Proměřit čidlo i lambdu podle již osvědčených postupů popsaných již dříve v sekci GII. Ještě by mě zajímalo, jak vypadá taková "pohodová" kontrola čerpadel?

Uživatelský avatar
3316
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.03.2011 16:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zahřátí nechce chytat a chcípá. 1.8 RP

Příspěvek od 3316 »

Svíčky sou normální měnil jsem je před 2000 km a jsou furt jak nový, teplotní čidlo jem měnil,tak před 2.měsícema,tak bych ho možná vyloučil. Ale každopádně to vyzkoušim:) Tak ty čerpadla jedno jsem zkusil,když sem měnil palivovej filtr a druhý jsem zkusil normálně na tvrdo a běželo normálně. Měnil jsem ještě hall a nic=/ furt to dělá začíná mě to štvát ještě k tomu mě nějakej zku*vysyn ukrad rz=/

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Po zahřátí nechce chytat a chcípá. 1.8 RP

Příspěvek od areka »

Co ta gumová podložka pod vstřikovací hlavou je dobrá? Nemá na sobě trhlinky?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“