1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
DNNSHBSCH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.05.2012 11:56
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od DNNSHBSCH »

Hezký den, před 14 dny jsem si koupil golfa v 1.8 66kw. První týden jezdil perfektně, bez jakýhkoliv problému, až před týdnem, kdy jsem dojížděl domů na rezervu se nejspíš něco pokazilo. Na druhý den se mi auto nepodařilo nastartovat, došel jsem na benzínku pro benzín a dolil jsem kanystrem (5. litru). Po dolití jsem se pokoušel nastartovat, auto chytilo ale hned zdechlo. Palivová pumpa jede (jde slyšet) baterka je v pořádku.

Nevím si už rady, pomůžete prosím?, díky...

Obrázek

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od kanec.h »

DNNSHBSCH píše:Hezký den, před 14 dny jsem si koupil golfa v 1.8 66kw. První týden jezdil perfektně, bez jakýhkoliv problému, až před týdnem, kdy jsem dojížděl domů na rezervu se nejspíš něco pokazilo. Na druhý den se mi auto nepodařilo nastartovat, došel jsem na benzínku pro benzín a dolil jsem kanystrem (5. litru). Po dolití jsem se pokoušel nastartovat, auto chytilo ale hned zdechlo. Palivová pumpa jede (jde slyšet) baterka je v pořádku.

Nevím si už rady, pomůžete prosím?, díky...

Obrázek
Cau uz se to tu řešilo kazdopadne nevyreseno co vim :roll:
mam to same ........
Chcipa pri bezny jizde jak kdy kdyz jedu svizneji tak chcipne a neni mozny ho nastartovat jak mile vychladne jede jak ma nechapu to....
dneska komplet rozebran jednobod vycisteno ......nastartuju necham bezet po ohrati jsem mu nalozil na volnobeh praskne zvyfuku a konec muzu zase cekat nez vychladne jinak nemam sanci :(

tak jsem opet rozebral a koukam a nejde a nerozprasuje jednobod nechal jsem to rozebrane po dvou hodinach prijdu jednobod venku a tak rikam skusim to zacal rozprasovat .....vratim vsechno z5 nadrnk a slape jak ma :good: ............ dal jsem mu prask a jednobod nedava proste po ty zatezi jako by se sekl nebo ja newim vychladne a jedeto........co navrhujete........????kde je problem diky :)
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

DNNSHBSCH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.05.2012 11:56
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od DNNSHBSCH »

Já v něm mám K-jetronic a nejspíš se zanesl palivový filtr, protože palivová pumpa jde slyšet víc než obvykle. Je to možné? Zítra zajedu pro nové...

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od kanec.h »

DNNSHBSCH píše:Já v něm mám K-jetronic a nejspíš se zanesl palivový filtr, protože palivová pumpa jde slyšet víc než obvykle. Je to možné? Zítra zajedu pro nové...
Podle mě je mozne i nemozne :mrgreen: trapim se stim uz pekně dlouho a porad bez vysledku ....
Nove svičky......paliv. fitr.....uz jsem prehodil i čerpadlo za druhy .........
myslim ze budeme myt podobny problem.......jakmile se zahraje a zatiží tak konec a ani kdybych chtel tak to nene nenastartuju proste jednobod nedava a nerozprasuje :( proc? jak kdyby to bylo ovlivneny necim ......neudelam nic ....jen prijdu po hodine dvou a drnk a jede jako drak :fool:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od kanec.h »

kanec.h píše:
DNNSHBSCH píše:Já v něm mám K-jetronic a nejspíš se zanesl palivový filtr, protože palivová pumpa jde slyšet víc než obvykle. Je to možné? Zítra zajedu pro nové...
Podle mě je mozne i nemozne :mrgreen: trapim se stim uz pekně dlouho a porad bez vysledku ....
Nove svičky......paliv. fitr.....uz jsem prehodil i čerpadlo za druhy .........
myslim ze budeme myt podobny problem.......jakmile se zahraje a zatiží tak konec a ani kdybych chtel tak to nene nenastartuju proste jednobod nedava a nerozprasuje :( proc? jak kdyby to bylo ovlivneny necim ......neudelam nic ....jen prijdu po hodine dvou a drnk a jede jako drak :fool:
Jinak ja spis jsem napsal pro radu sam si newim rady a tak spis pockejme az se ozve odborník pres tyhle starší kary.....ja jsem v sekci G4/Bora a mk2 mam jako Work auto :good: a tak se tomu tolik nevenuju....
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od shazzer »

DNNSHBSCH: ze autu nerozumis, kdyz ho mas tak kratce, je pochopitelne, ze ale neumis cist a podle instrukci (http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=116&t=90633" onclick="window.open(this.href);return false;) co nejlepe popsat nejen problem ale predevsim hardware (typ motoru), to je na povazenou. Hlavne, ze si sem dal fotku kastle, ale tem kdo by ti mohli trochu poradit by mnohem vic rekla fotka motoru, kdyz uz ho neumis identifikovat sam. Protoze motory 1.8l 66kW byly 4 ruzne typy (GU, GX, RP a nejstarsi 1P) http://www.doppel-wobber.de/forum/Infor ... toren.html" onclick="window.open(this.href);return false; a pak se samozrejme bude lisit i seznam moznych pricin a postup jejich diagnozy.
BTW: s tim focenim se kterym se chlubis v podpisu to taky zadna slava neni - barevnou kompozici mas sice slusnou, ale mel bys vedet, ze kdyz mas tak rozbity pozadi, tak je potreba objekt (auto) oddelit od pozadi ostrosti, takze priste vzit sklo s co nejvetsi svetelnosti (idealne 1:1.4, max. 1:2), uplne otevrit a co nejpresneji zaostrit na auto.

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: 1.8 66kw, nastartuje a zdechne, poradite prosim?

Příspěvek od kanec.h »

:) dneska jsem to vyřešil kostra od vstřiku byla ukostřena na ventilovem vyku jakmile se zahralo tak konec a nekostrilo to tim padem nešel jednobod a nedaval benzin :roll:
předělána jen kostra na pořadne misto :good: šlape ted bez problemu :!:
a jsem tam kde sem byl :roll: v prd*li :fool:
uz vazne nevim co by to mohlo tohle delat :cry:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“