1.8 rp v automatu

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

mam problem uz 7mesicu resime problem s g2 s motorem 1.8 Rp v automatu.auto normalne chytne na drb,ale za jizdy proste umira a po proslapani plynu zas chvilku jede a pak nanovo.Zjisteno:obe palivove cerpadla funguji a tlaci,krokac funguje,voda se neztraci,na volnobeh kdyz bezi tak celkem dobre,podtlaky jsou dobre a i tesneni pod strikovaci jednotkou OK Meneno:strikovani(funkcni),nove cidla,svicky,kabely,palec,podtlakove hadice.CCA 20automechaniku si s tim nevi rady,ja jen prisel na to jak udelat stabilni chod na volnobeh a to s cidlama,ale nic vic.cim by to mohlo byt,ze by Rj byla v haji.Prosim o radu,kamarad uz je z auta na prasky a ja zacinam byt taky,jelikoz na tohle uz nemam,cokoliv se vycistilo a vymenilo furt stejne.Pri koupi auto majitel rikal ze dost byla vysoka spotreba.zacalo to z niceho nic.Napada me ze by to mohlo byt spinackou,nebo pojistkovkou,ale to nemam jak vyzkouset,jelikoz jsem vschny dily vyhazel.Diky za radu

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od areka »

Barva svíček? Všech. A pokud budou černý, co lambda sonda?

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

prave ze jsou svicky ok,lambdu jsem nechal promerovat a taky OK.to jsem zjistoval jako prvni.to chcipani je jako kdyz dochazi benzin,ale toho je tam pulka nadrze a cerpadla tlaci az k striku jak ma,mereno.

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od shazzer »

a co hlasi diagnostika?

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

zadnou nemam a automechanici maji jen kabel na novy,ale bez diagnostiky to musi taky jit ne?me napadla treba pojistkova skrin,jestli by to mohla delat ona,ale jinou nemam,jelikoz sli davno pri uklizeni do kontejneru.Diagnostika bude asi problem,jelikoz v okoli rakovnika snad nikdo neni s 2x2 pinovym kabelem

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od shazzer »

Mno nevim, ale pokud to auto melo 20 automechaniku a nevedi, jak precist diagnostiku, tak to jsou primitovove a zrejme prehlidli i jine potize. Na precteni diagnostiky u RP staci 12V zarovka nebo LED zkousecka - precti si knizku "Jak na to" je to tam dobre popsane. Netvrdim, ze se tim odhali pricina, ale je to velmi jednoduche a muze to leccos prozradit. Doporucuju se obratit na nekoho schopnyho, treba tady z klubu, z Rakovnika to neni daleko do Plzne a tam pokud vim par clenu je. Nebo vyhledat nejakeho sikulu v okoli, urcite tam jsou, ale je potreba hledat a ptat se.
Necekej, ze podle toho tvyho popisu ti tu bude schopen na dalku poradit neco rozumnyho, tyto zavady se musi hledat v realu, ale znova upozornuju, to ze jsi neco vymenil za jine nebo i nove, neznamena, ze to funguje spravne. To si musis vyzkouset! Kdyz nemas nahradni dily, obrat se na nekoho kdo ma.

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

ja to chapu,prave ze to spravuji,kdyz mam cas a toho mam po praci malo.,ja vim,ze se to da nejak vyblikat,ale u me hraje roli cas,ty dily co jsem daval tak u jineho golfu to slo paradne a bez problemu(navic se jednalo predevsiim o novy dil)me je jasny ze nemusi fungovat spravne v jinem aute,kdybych toho pana dobre neznal a nebyl to muj kamarad zaroven tak bych se na nej vyprd,ale ja na kamarady nekaslu a navic nekdo to musi dat do kupy kdyz ani pani automechanici nevi o co jde a maji jen reci,ktere stoji na prd.ja nerikam ze jsem nejaky odbornik,ale v golfech se hrabu od 12let.tak tudis neco vim,ale rad si zajdu pro radu,jelikoz se vzdy najde kdo toho vi vic jak ja a mel popr stejny problem.Dneska jsem koukal opet na rozvody a jsou OK.jestli se mi podari sehnat funkcni RJ,tak vyzkousim,ale jelikoz uz schanim pomerne delsi dobu,tak musim hledat dal.ja vim,ze mi to nikdo presne nepovi co to je,ale urcite stoji za to napsat nejaky ten napad.jinak dik ze pises.toho si vazim.pokud budu mit jeste cas,skusim podle navodu vyblikat RJ a zkusit ji vymazat(chyby)

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

tak nove zjisteno Rj OK

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

tak uz jsem to vyresil,dal jsem novou pojistkovou skrin a to cerpadlo pod nadrzi vyhodil a dal jsem velke cerpadlo z G3 do nadrze a jezdi jak splaseny.diky za tipy,nechapu,tolik automechaniku se v tom rejpalo a nakonec par minut a vrka jak zamlada.

shazzer
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2570
Registrován: 02.10.2007 11:03

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od shazzer »

Asi dobrej oddil!

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 rp v automatu

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

jj aspon ze bezi.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“