1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od johan765 »

Zdar borci.. tak zas zakladám novú tému :( žiaľ hľadal som a neviem si rady :( golfík mi stal asi 4dni doma bez pohybu... cestou na pumpu mi došiel benzín... po natankovaní mi úspešne naštartoval a obišiel som na ňom asi 10km.. no zrazu mi začali kolísať otáčky... na voľnobeh ide krásne až na to že ked mu prídam troška začnu lietať otáčky.. pozeral som klapku - po jemnom pridaní odpája vstrekovač.. čiže prestane vstrekovať palivo ale ked otačky padnu na hranicu 500 - 750 zas palivo vstrekne... a takto do okola ako náhle dostane viac ako pol plynu autak ide nádherne najmenšiu chybu nemá aj ťah má všetko :) len v týchto nízkych otáčkach.. raz mi to urobilo ked som odpojil baterku.. napravilo sa to do 5min ale teraz nič :( prosím pomôžte mi ja som bezradný :( čo to typujete? snímač natočenia škrtiacej klapky? alebo niečo podobne? (lambdu nemám zapojenú motor je 1,8 66kw 90koní monovstrek) Vopred Ďakujem všetkým za rady :)

Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od Koudyan »

A proč nemáš zapojenou lambdu?

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: 1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od johan765 »

neviem netuším mal to predomnou dáky mega mechanik takže v tom aute chýba polovica kablovačky :D dokonca ani kábel na pripojenie LS som nenašiel ale do teraz to išlo baječne len raz toto urobilo keď som baterku odpojil ale do 5 min motor bežal a teraz nič.. a z ničoho nič to začalo... ja začínam mať pocit že snímač natočenia škrtiacej bude v pake..

Uživatelský avatar
Koudyan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 20.11.2007 00:40
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od Koudyan »

johan765 píše:neviem netuším mal to predomnou dáky mega mechanik takže v tom aute chýba polovica kablovačky :D dokonca ani kábel na pripojenie LS som nenašiel ale do teraz to išlo baječne len raz toto urobilo keď som baterku odpojil ale do 5 min motor bežal a teraz nič.. a z ničoho nič to začalo... ja začínam mať pocit že snímač natočenia škrtiacej bude v pake..
Nj, tak jestli je to nějaký "bastl," potom se blbě radí.. :?

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: 1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od johan765 »

je tam trocha poprerabana elektrika.. svetla som musel nanovo robiť... sytič je odpojený... a takto.. neviem pohrám sa stým.. pre na to je ako SUDOKU :D :D :D

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: 1,8 RP kolýsanie otáčok do pol plynu

Příspěvek od johan765 »

záhada odstránená :) zblbnutá RJ.. len som odpojil šteker od RJ motor zhasol zapojil som naštartoval a amerika ide ako má :) len počas toho kolísania mi to zožralo 7l na 30km :'( zlatý Volkswagen :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“