1 bod,radeji zadny bod

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

Petre petre ja ti sna daruju mu motor s nim nikdy nebyli (krom ty gumy pod vstrikovanim) problemi a dam si tam verunu :lol:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VPetr »

:lol: :lol: to jsem zvedav kdy mi ho dovezes ty Zéétorysto...kamarýde můj...:lol: :lol:
martas01 píše:Petre petre ja ti sna daruju mu motor s nim nikdy nebyli (krom ty gumy pod vstrikovanim) problemi a dam si tam verunu :lol:

Uživatelský avatar
VPetr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: WEST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VPetr »

:D kucííí nehadejme se ,nerejpejme lolgame ...jde o to ze co si budeme povidat vsichni vime ze nejlepsi ci nejlepsi vyzkum maji japonci ohledne motoru..podtlaky vyresily nejlepe z celych vsech automobilek...proste me sere to ze je nas spousta fandu co udrzuji duch nejake kvality ackoliv to nema tu hodnotu ale je o tom ten nazev FAN...taky si muzu koupit Opel,ci Mitsubishi a budu nejaky cas v klidu jenze pak nemusi exsistovat tebto web....
Willdaa píše:
Vecernicek píše:Wilda: dej si facku a pořádně si přečti co tady píše VPetr...pak to možná pochopíš :roll:
Facku si dej ty a radsi dve pac reaguju na to cos napsal ty proto te taky cituju a nereaguju na to co tady resi Vpetr. :roll:

Vpetr: tobe se omlouvam za OT :(

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

Willdaa píše:
Vecernicek píše:Wilda: dej si facku a pořádně si přečti co tady píše VPetr...pak to možná pochopíš :roll:
Facku si dej ty a radsi dve pac reaguju na to cos napsal ty proto te taky cituju a nereaguju na to co tady resi Vpetr. :roll:

Vpetr: tobe se omlouvam za OT :(
reaguju na to co jsem začal nedávno a to že zakládám AVW (AntiVolksWagenské hnutí odporu) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“