Golf Mk2 1.6 benzín Propadání brzdového pedálu a kolísání otáček

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gombi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 26.01.2012 18:57
Kontaktovat uživatele:

Golf Mk2 1.6 benzín Propadání brzdového pedálu a kolísání otáček

Příspěvek od Gombi »

Zdravím chlapi, mám problém se svojí mk2 :( začal se propadat brzdový pedál uplně na podlahu, ale kapalina neuniká a ani nikde to není mastné... když sešlápnu brzdový pedál tak začnou i kolísat otáčky motoru a dokonce i zhasne :( myslím si že by to mělo být v hl.brzdovém válcu v tom bubnu že je prasklá membrána ale dával jsem jinou a dělalo to samé tak jsem dal další co jsem sehnal a to samé možná mám štěstí že byly špatné a nebo také to můžee být něčím jiným... a hadice co vede ze sání do toho brzdového bubnu (podtlaková hadice) tak ta neuchází těsní. A divný mi příjde to že když tu hadici odpojím tak jako sní ujde vzduch s toho podtlaku... ještě v tejdnu zkusím s mojí druhý mk2 vyndat ten válec s tím bubnem co 100% funguje (jezdím sní) a uvidím jeslti to je fakt tou membránou a nebo je někde jiná chyba :( za každou radu budu vděčný díky moc :)
Škoda Octavia TDi Cult style!!!

VW Golf mk2

SamotZdeny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 10.02.2008 17:19
Bydliště: kousek od Pernštejna

Re: Golf Mk2 1.6 benzín Propadání brzdového pedálu a kolísání otáček

Příspěvek od SamotZdeny »

Gombi
1)Hlavní brzdový válec.
2)Zpětný ventil.(na hadici od sání k posilovači je plastová trubička se dvěma vývody)

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf Mk2 1.6 benzín Propadání brzdového pedálu a kolísání otáček

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

To ze zasici od odpojeni te podtlakove hadice z posilovaci je spravne.je tam podtlak a kdyz to dpojis,tak podtlak zmizi a vsaje vzduch do posilovace.nemas jen zavzdusnenou brzdovou soustavu?obcas i stara brzdova kapalina nadela bordel a starosti.nezkousel si to odvzdusnovat? To ze motor chcipne kdyz slapes na brzdu nemusibyt zavazny problem.nemas treba spatny prasatko na zadku.u dedovy passatu se mi stalo ze jsem myslel,ze je to pumpou,ale prasatko teklo a presto nebyl nikde videt unik,az kdyz jsem sundal buben a u prasatka dal na stranu gumovou manzetu na brzdovem valecku nastranu,tak tam byla kapalina a ihned to na me vycaklo.Nejdrive to skuste aspon odvzdusnit a pokud pri odvzdusnovani nic nevytece z odvzdusnovaciho sroubu,tak je jasne,ze je pumpa Ko.

Uživatelský avatar
pavel1993
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 16.09.2012 19:59
Bydliště: Praha 4 Háje

Příspěvek od pavel1993 »

mě tohle dělala brzdovka tak dlouho až jsem málem nezabrzdil tak jak říka marek ovzdušnit, vyměnit brzdovku
VW Golf II 1.8 66kw AT, VW Golf 3 1.9D, R.I.P VW Golf II 1.6D, Seat Toledo 1.9 TDI AFN

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“