problem s mazanim :(

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Laďa píše:
Majsha píše:Pokud vylozene nepocitujes nejaky problemy s chodem auta nebo klesani vykonu tak bych to neresil. Vsiml jsem si ze to dela hodne Golfu, hlavne 1.3
To jsem nepoci´toval a právě že při 160 jel v poho ale pak ve městě začal blbnout.....vyměním jen čidla a nebudu se tím zabývat
no možná tam dát chladič oleje, tak by se to vyřešilo
Já tam mám ten výměník olej-voda, oni by šli dát i 2 pod sebe, už jsem to někde taky viděl, ale mám tam poměrně velký olejový filtr, a ten už by se tam asi nevešel kvůli chladiči

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phoenix »

Majsha píše:Pokud vylozene nepocitujes nejaky problemy s chodem auta nebo klesani vykonu tak bych to neresil. Vsiml jsem si ze to dela hodne Golfu, hlavne 1.3
jj, třináctky jsou na tohle háklivý :?
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Uživatelský avatar
martasekd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martasekd »

Zdarec,tak ja mam 1,8gti 16v taky mi to dělalo,tak jsem vyměnil obě čidla, chvilku v poho a už to zas pipa tak nevím... Olej jsem měnil před 15tis Valvoline 10W-40

Uživatelský avatar
HWTest
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HWTest »

A nemá se měnit po 10 tis.?

Uživatelský avatar
martasekd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martasekd »

přepsal jsem se : olej jsem měnil před 5tis

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

HWTest píše:A nemá se měnit po 10 tis.?
po 15ti ale někdo mění i dřív

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek od hugo »

Uz se opakuju ponekolikate - u vylitanych motoru menit olej casteji (8tkm), zvlast ted po zime - olej je degradovany hlavne benzinem, ktery se tam dostal pri studenych startech a ted za tepleho pocasi se motor vic zahreje oproti zime - degradovany olej zridne tak, ze cerpadlo uz nenatlaci potrebny tlak. Proc myslite, ze behem mesice je tady prispevku na tema mazani motoru vic nez za minulehu pul roku :?: :idea:

Vymenit postupne olej a filtr, pak cidla a nakonec cerpadlo.

Nevim jak muze nekdo napsat, ze mu to piska uz 10000km, ale na zivotnosti se to neprojevilo :?: :idea: To jako motor ma zivotnost 20000km, ze po ujeti 10000km toto muzes tvrdit 8O

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“