GOLF II 1.8 CL-problém nejede

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

zdravím všechny vwčkáře...mám problém,jsem debil,koupil jsem si dvojkovyho golfa od nejvetsiho podvodnika v celem okrese...pred zaplacenim jsem si auto ani nevyskoušel nic jednoduše,koupil jsem očima :( po nasazení auto baterie vse ok...pri otoceni klíčku v zapalovaní se rožnou kontrolky,klasika...ale...ihned po otočení auto začne tzv. ,,bzučet" a ani neškytne,nic,bzučení jde s karborátoru,při odpojení káblu z karbce auto bzučet přestane,ale furt netočí ... když vyměním karbec bude vše ok ?? je ožné aby byl nejak karburator propojen ze starterém,že auto netočí,nebo sem koupil jen zmetka vhodnyho do šmeelu ?? :(((( diky za radyy a odpovedi jsem zoufalej

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

nebo čím tady ta závada muže být ????

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od machinecz »

začni označením motoru popřípadě fotkou motoru .. ideal s označeným kabelem kterej odpojuješ .. motor točí nebo netočí vubec? smrdí benzín? jestli je pěkná kastle tak se toho neboj .. 1,8 motorů at rp pf a dalších je mraky všude.. jen já mám 2 zbytečný a cokoli na ně jsou korunovky .. pokud je to karbec tak není moc práce udělat monojeta nebo 4bod ..

klidně piš sz

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

machinecz píše:začni označením motoru popřípadě fotkou motoru .. ideal s označeným kabelem kterej odpojuješ .. motor točí nebo netočí vubec? smrdí benzín? jestli je pěkná kastle tak se toho neboj .. 1,8 motorů at rp pf a dalších je mraky všude.. jen já mám 2 zbytečný a cokoli na ně jsou korunovky .. pokud je to karbec tak není moc práce udělat monojeta nebo 4bod ..

klidně piš sz
hele netočí vůbec,odkud jsi mužu se li zeptat ????

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od machinecz »

Hradec Králové..

karbec nemá nic společnýho se startováním .. to jen spínačka .. může bejt špatná kostra na motoru .. zkusíš tím že vyrobíš několik nových koster třeba startovacíma kabelama .. jinak na startéru je tlustej kabel plus přidělanej 13 matkou a pak nastrčenej nebo šroubovanej na desítku tenčí drát .. ten odpoj a spoj s tím tlustým třeba šroubovákem .. musíš mít vyřazeno! .. pokud ani tak netočí tak zařaď třeba 5tku a zkus s autem hnout .. měla by vklidu jít přetlačit a hnout motorem .. pokud se auto ani nehne tak vítěz je potkanej nebo na sračku zadřenej motor .. pokud se hejbe tak buď ta kostra nebo startér

Pokud startér točí na ten šroubovák tak bud přerušenej ten tenkej kabel nebo vadná spínačka a nebo má někde schovanej debilní antizlodějskej vypínač. Někdo to dává na čerpadlo, pokud je to karb tak to dávaj na kabel ke startu ..

u dílů krom startéru rozhoduje jestli je nová nebo stará el. poznáš podle umístění výstražnejch blinkrů, jestli jsou na lukasech (páčkách za volentem) tak ej to nová el .. pokud je vedle výhřevu okna a vypínači mlhovek tak je to stará el .. rozdíly jsou patrnější na pojistkovce .. je to tu i někde popsaný v nejčastějších závadách .. tohle projdi a dej info

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

hej já mám novou el...

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

machinecz píše:Hradec Králové..

karbec nemá nic společnýho se startováním .. to jen spínačka .. může bejt špatná kostra na motoru .. zkusíš tím že vyrobíš několik nových koster třeba startovacíma kabelama .. jinak na startéru je tlustej kabel plus přidělanej 13 matkou a pak nastrčenej nebo šroubovanej na desítku tenčí drát .. ten odpoj a spoj s tím tlustým třeba šroubovákem .. musíš mít vyřazeno! .. pokud ani tak netočí tak zařaď třeba 5tku a zkus s autem hnout .. měla by vklidu jít přetlačit a hnout motorem .. pokud se auto ani nehne tak vítěz je potkanej nebo na sračku zadřenej motor .. pokud se hejbe tak buď ta kostra nebo startér

Pokud startér točí na ten šroubovák tak bud přerušenej ten tenkej kabel nebo vadná spínačka a nebo má někde schovanej debilní antizlodějskej vypínač. Někdo to dává na čerpadlo, pokud je to karb tak to dávaj na kabel ke startu ..

u dílů krom startéru rozhoduje jestli je nová nebo stará el. poznáš podle umístění výstražnejch blinkrů, jestli jsou na lukasech (páčkách za volentem) tak ej to nová el .. pokud je vedle výhřevu okna a vypínači mlhovek tak je to stará el .. rozdíly jsou patrnější na pojistkovce .. je to tu i někde popsaný v nejčastějších závadách .. tohle projdi a dej info
běžně tohle nedělám,ale neměl bys na sebe tel. kontakt že bs mi poslal do SZ ??? mam neomezenej tarif takže jak bych byl na dílně vše bych ti popsal ...
a pokud bys mněl dokonce i nějaké díly bylo by to super..

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

foto mého miláčka
Přílohy
1175109_323744991103161_873076011_n.jpg
1209072_323745064436487_1755367605_n.jpg
1231655_321925697951757_1415711372_n.jpg
1235545_320142154796778_1211051563_n.jpg
1236075_323745027769824_1600934293_n.jpg

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od machinecz »

co takhle spíš info? .. vyřešeno?

fasttomas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 09.09.2013 01:55

Re: GOLF II 1.8 CL-problém nejede

Příspěvek od fasttomas »

Dnes ti budu volat vcera sem se uz na dilnu nedostal :-( za cca 2h. Tam jedu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“