syncro-třepání

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Chupa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 10.05.2013 08:36

syncro-třepání

Příspěvek od Chupa »

Zdravím...včera jsem přehodil kola,vyvážil,nasadil a cely den vklidu ale večer asi při 80 se cele auto začalo třepat,myslel jsem že mi uleťelo závaží ale vypada to že jsou všechny....zastavil jsem a třepalo se to furt,za chvilku to přestalo a po 20 kilometrech ve 100 kilometrové rychlosti to začalo zas.moc se to nedalo ovladat.vepředu mam zimaky klasické ale vzadu jsou šipaky letní,vzorek stejný,mám je tam druhý den protože čekám než mi příjdou nové zimáky,prozatimni provizorka.nevím jestli se hádá kardan,ale zas by to nedělalo ikdyž stojím na volnoběh.nesetkal se s tím už někdo?

MAREKCYNYBULK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 18.04.2011 15:01
Bydliště: Rakovnik
Kontaktovat uživatele:

Re: syncro-třepání

Příspěvek od MAREKCYNYBULK »

Nemohly by to byt silentbloky na motoru,nebo u prevodovky.Co motor bezi v klidu na vsechny 4valce?Jinak u golfa jsem mel podobny problem,ale v jakekoliv rychlosti a delal mi to kloub poloosy u prevodovky,ale to nebude tvuj problem,kdyz ti to dela i kdyz stojis.Myslim si stejne,ze to bude utrhly silentblok

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: syncro-třepání

Příspěvek od golfgti16vv »

mas na všech pneu stejny rozmer

Uživatelský avatar
Lukawe555
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 23.01.2011 19:01
Bydliště: Skalica

Re: syncro-třepání

Příspěvek od Lukawe555 »

jo u syncro musí být všude stejný rozměr jinak odejde hardyspojka alebo jak v mém případe kloub na kardanu
Moje auto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=198435" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“