1.8gx ke jet zere a spatne startuje za zeplaa

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Danek18
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 02.05.2011 21:27
Bydliště: Ostrava

1.8gx ke jet zere a spatne startuje za zeplaa

Příspěvek od Danek18 »

zdar bando mam takovy problem na golfu kdyz je auto zahratee a startuju tak to nekdy chytne a hned chcipne na podruhe tociiim asi 10 sekund a musim s plynem aby chytnul... taky to strasne zere.. a na holnobeh slysim jak to ve vyfuku tak bubnuje potichu ...muze to byt teplotni cidlo pro rj??

kdyz cidlo odpojim za tepla tak otacky kolasaji skoro k uplnemu chcipnuti az k800 pri pridani plynu nereaguje spis se dusii..
G2 1.8Gx K jetronic.

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8gx ke jet zere a spatne startuje za zeplaa

Příspěvek od Vecernicek »

měl jsem taky jednou GX, taky jsem řešil tohle že za tepla to startovalo na piču než za studena. Nakonec jsem to udělal tak že jsem si na pátej předvstřik udělal tlačítko a při startu jsem ho na chvilku zmáčknul. A nebyl problem... nesmíš ot držet moc dlouho jinak to uchlastáš. No A jinak co bych ti doporučil jak to vyřešit aby jsi byl spokojenej a klidnej?

Vem sebe a to auto na výlet někam do hor, někam hodně vysoko, tam to rozjeď, vyskoč a užij si jak dlouho letí a jak se pak rozplácne dole jak pytel sraček. za pár šušňů si pořid normální auto prosimtě.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: 1.8gx ke jet zere a spatne startuje za zeplaa

Příspěvek od lister »

1. teplej motor se má startovat s plynem, takže to tak dělej a máš po problému.
2. spotřeba se udává v litrech na 100km, "strašně žere" není číslo.
3. funkčnost teplotního čidla se posuzuje tak, že měříš odpor čidla při různých teplotách.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“