1,8 rp nenastartuje

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
vesdan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 470
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlovwá
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,8 rp nenastartuje

Příspěvek od vesdan »

mě tohle dělalo když jsem měnil rozvody a nenastavil jsem rozdělovač, takže jsem ho musel vytáhnout, nastavit drážku vodorovně s motorem, dát ho zpátky a pak už jen dodělat předstih. Jen mi to točilo a nenaskočil
Obrázek

Nikolas 1,8 RP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 12.12.2012 07:19
Bydliště: olomouc

Re: 1,8 rp nenastartuje

Příspěvek od Nikolas 1,8 RP »

Problem vyresendnes sem nakonec sundal viko ventylu..nastavil hridel vacky podle valcu a pak palec rozdelovace podle jednoho videa do polohy 12:10...klikovka na znackach.nastartoval na poprve...pootocil sem rozdelovac at se sklidni a pohoda...hridel vacky nesedi asi 10 zubu a druha asi o 2 zuby zarez na klikovce sedi se sipkou krytu rozvodu i na znackach pod vickem prevodovky...takze to nekdo predemnou pekne poskladal...diky za pomoc...areka +wesdan..dik

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: 1,8 rp nenastartuje

Příspěvek od areka »

Já už to psal několikrát, pro mě je nejhorší když u toho problému nestojím osobně, to se pracuje úplně jinak.

Hlavně že jsi to opravil. :wink:

Nikolas 1,8 RP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 12.12.2012 07:19
Bydliště: olomouc

Re: 1,8 rp nenastartuje

Příspěvek od Nikolas 1,8 RP »

Jj.to chapu ze kdyz to clovek nevidi a neslysi tak je to na pytel..a do toho takovej samouk jako ja...d:-)) hlavne ze to jezdi a dalsi skusenost...navic vetsinu veci mam tady z fora...a je tu toho dost..jen se naucit hledat...tak to tema muzes smaznout dik a cau

roman154r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 21.02.2015 14:16

Re: 1,8 rp nenastartuje

Příspěvek od roman154r »

Zdravím všechny mám ty samé problémy, akorát mě to auto chvíli jezdí jako by nic,po několika km. počet není stejný,někdy je to den ,někdy týden,zvednou se volnoběžné otáčky na 3000. Po sešlápnutí plynu auto začne kuckat,jak když se rozhodí předstih,nemá sílu až nakonec zhasne. Natočit jde po velmi dlouhém startování skoro až do vybití baterie. Jsem z toho zoufalí ani servis si neví rady, protože když to auto tam májí závada se neprojeví. Jdu do nové fabie na to nemám nervy. ROMREK.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“