Prosím o Radu!!! Naléhavé!!! nevim si už rady

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
HackIt
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HackIt »

mno nehral sis ze strikackou !?mas ji rozhozenou ;) kamosovy to delalo to samy ale hrabalo mu to i na 4ku ale zralo 25 l na 100 a cudulo jak svin

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

shaity píše:bych tohjo elektrikare poslal do pr**le.....tss stara mtdka..he to je mozna von
njn to je tak kdyz je nekdo pan elektrikar....ja taky nechapu tohle...on mi rikal ze to je pro nej stary auto ze timhle uz se nezabejva :(

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

HackIt píše:mno nehral sis ze strikackou !?mas ji rozhozenou ;) kamosovy to delalo to samy ale hrabalo mu to i na 4ku ale zralo 25 l na 100 a cudulo jak svin
no nehrabal jsem se v ni ...ale asi ji zkusim vymenit nebo uz nevim.... :(

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Příspěvek od Maslo23 »

to by mě zajímalo v čem se jinak hraby, když novější auta jsou napichovaný na diagnostiku, náhodou máš fajnýho G2 a co zkusit jinej motor, nějakej neupravovanej

Uživatelský avatar
Stali
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Stali »

No taky nechápu co to mohlo být za elektrikáře.Kšeft jako kšeft ne??bych chtěl vidět co má on za auto. :x

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Pokud jsi přesvědčený že motor je OK ale je v háji vstřikování tak si sežeň schéma aprojdi celou elektriku jestli tam někdo něco vtipně nedobastlil. Pokud bys měl OK lambdu i jednotku tak to nebude tímhle způsobem kouřit (od toho tam ty věci jsou), zkus sehnat někoho kdo dělá favority a felicie jednobody - je to ten stejný systém tak by ti měl poradit.

Nebo vyhoď stříkačku a vraž tam karbec. :lol:
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Maslo23 píše:to by mě zajímalo v čem se jinak hraby, když novější auta jsou napichovaný na diagnostiku, náhodou máš fajnýho G2 a co zkusit jinej motor, nějakej neupravovanej
no tedka budu mita od kamosu slibenej motor 1.8Turbo 20V tak na to seru a dam ho tam...atmosfera tenhle motor je o hovne,,, :?

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Stali píše:No taky nechápu co to mohlo být za elektrikáře.Kšeft jako kšeft ne??bych chtěl vidět co má on za auto. :x
no on ma Opla Vectru Naftovou Mrdku combikovou 2.016tu naftu :lol:

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Žížal píše:Pokud jsi přesvědčený že motor je OK ale je v háji vstřikování tak si sežeň schéma aprojdi celou elektriku jestli tam někdo něco vtipně nedobastlil. Pokud bys měl OK lambdu i jednotku tak to nebude tímhle způsobem kouřit (od toho tam ty věci jsou), zkus sehnat někoho kdo dělá favority a felicie jednobody - je to ten stejný systém tak by ti měl poradit.

Nebo vyhoď stříkačku a vraž tam karbec. :lol:
no jedina posledni moznost zbejva jak sam rikas ty...udelat tenhle postup...bejt elektrikar tak si to udelam sam...ale vyznam se prd v elektrice ale motor si udelam od zakladu to je hracka

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

kouřící motor

Příspěvek od variantrs »

řešil jsem podobný broblém na trojce 1.8i,kouřilo to jak nachipovaný Tdi,smrdělo to,hádalo a podobně,bylo to oxidací na plusovém kabelu do řídící jednotky :lol: zkus sehnat schéma a proměřit napájení,resp.projít vedení toho napájení,protože tady při měření měřákem u ř.jednotky bylo 12V ale právě jen na tom měřáku,ten přechodák byl u pojistek :?: :idea:

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: kouřící motor

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

variantrs píše:řešil jsem podobný broblém na trojce 1.8i,kouřilo to jak nachipovaný Tdi,smrdělo to,hádalo a podobně,bylo to oxidací na plusovém kabelu do řídící jednotky :lol: zkus sehnat schéma a proměřit napájení,resp.projít vedení toho napájení,protože tady při měření měřákem u ř.jednotky bylo 12V ale právě jen na tom měřáku,ten přechodák byl u pojistek :?: :idea:
jasne tak dikys...tohle jsem nezkousel ale skusim se na to podivat dikys za radu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“