1.8 rp nedrzi otacky

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
matiasko23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.03.2010 00:57
Bydliště: zilina

1.8 rp nedrzi otacky

Příspěvek od matiasko23 »

Zdravim mam problem.studeny motor teraz ked je vonku teplo mi nechce drzat volnobeh. Motor je 1.8 rp 66kw kat. 10 sekund drzi potom akoby sa zacal dusit, pridam plyn chvilu drzi potom otacky padne a skape. Robieva mi to casto niekedy pomohlo odpojit baterku a potom to slo no teraz to nepomaha. Kable k svieckam su celkom nove palec a hlava rozdelovaca tiez nedavno menene,krokovy motorcek ma asi tri roky, hadicky podtlakov vyzeraju ok, tesnenie na sani menene pred rokom, cidla cervene modre tiez maju asi rok, len to modre neviem ci ma spravne hodnoty ci ich nieje viac typov.predstih bol nastaveny tiez.riadiace jednotky mam dve pri oboch je to podobne, neviem ci su dobre. Vstreky mam tiez dva tiez skusane. Neviem este ma napada ze aj blbne ukazovanie otacok niekedy vacsinov v teple ked auto stoji na slnku :tongue: len pomalicky stupaju, nereaguju na plyn, len ci to s tym moze mat co spolocne.mam aj fajnovu spotrebu asi 14 litrov mozno aj viac.sviecky su tiez rocne byvaju cierne.lambdu ma asi 4 roky neoriginalna. Dakujem za rady

Uživatelský avatar
BigWolf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR Košice

Re: 1.8 rp nedrzi otacky

Příspěvek od BigWolf »

Zmeraj odpor modreho snimaca teploty ked je motor studeny, pripadne ak je to mozne zmeraj aj ked je zahriaty.

Skus vyblikat chyby:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 65&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
matiasko23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.03.2010 00:57
Bydliště: zilina

Příspěvek od matiasko23 »

Meram studeny ma 2.23 k

Odoslané z GT-N7000 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
BigWolf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR Košice

Re: 1.8 rp nedrzi otacky

Příspěvek od BigWolf »

Hodnota studeneho je OK. Ak je motor teply aku ma hodnotu?
Diagnostiku si skusal?
Odpojenim baterky na dobu dlhsiu ako 5min totiz vymazes chyby ulozene v pamati riadiacej jednotky. Pravdepodobne preto ti to potom chvilu funguje (fungovalo).

Uživatelský avatar
matiasko23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 05.03.2010 00:57
Bydliště: zilina

Příspěvek od matiasko23 »

No tak vyzera ze to dusenie je odstranene zistil som ze lanko od plynu bolo asi moc natiahnute asi sa nevedel spustit volnobezny spinac som povolil a je to lepšie. Len blbne mi ten otackomer z akeho cidla si berie info? Moznoze su zle aj budiky uz. Tu diagnostiku by som aj tak rad spravil staci na to ta klasicka elektrikarska skusacka ci je to nejaka ina

Odoslané z GT-N7000 pomocou Tapatalku

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“