Kolísavé otáčky

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
dejvidusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 23.02.2015 09:52

Kolísavé otáčky

Příspěvek od dejvidusic »

Zdravím,vlastním golfa 2 1.6 Pn r.v.1990,donedávna sem se potýkal se špatným chodem motoru (otáčky kolísaly motor měl nepravidelný chod a při dobrždování chcípal)Tak sem vyměnil všechny možný čidla který motor potřebuje a výsledek nula...Tak sem asi před měsícem vyměnil karbec za mechaniku (2e2) a problémy pořád nepřestaly...Dával sem nový svíčky,víko rozdělovače i s káblama a prostě nic..Nemáte s tímhle někdo zkušenosti?Už sem fakt bezradnej..Předem díky za jakoukoli radu

Uživatelský avatar
maresl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 06.10.2015 08:54
Bydliště: JH

Re: Kolísavé otáčky

Příspěvek od maresl »

Potýkám se skoro se stejným problémem, akorát 1.8 k-jet, také rozdělovač, palec, kabely, svíčky vše nové.. Co jsem slyšel od jednoho mechanika tak to může dělat hallovo čidlo/snímač, měl by být na rozdělovači 3pin.. prý když odchází tak se může projevovat špatným chodem motoru, vynechávají třeba válce atp.. :)

dejvidusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 23.02.2015 09:52

Re: Kolísavé otáčky

Příspěvek od dejvidusic »

Nevím už co s tím může být,ale zajímavý je že na prudký sešlápnutí plynu reaguje okamžitě bez nějakýho vynechávání.Ale ten volnoběh to je poslední dobou na moje nervy..kolikrát to i zdechne když stojím na semaforu, ono se na to časem přijde až človek vymění postupně celej motorovej prostor :D Ještě mě napadl katalyzátor myslím si že se mi vysypal a ucpal mi výfuk tak dnes ho ješte nahradím holou trubkou a uvidím..

Uživatelský avatar
maresl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 06.10.2015 08:54
Bydliště: JH

Re: Kolísavé otáčky

Příspěvek od maresl »

Jsme se na tom stejně no, až časem vyměníš celý motorový prostor, tak se ve výsledku ukáže, že to byla nějaká prkotina :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“