gti 79kw nejede jak ma

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

gti 79kw nejede jak ma

Příspěvek od Bejay »

zdravim vas.snad mi s tim poradite.mam motor 1,8 gti 4-bod.Nedavno si kamos koupil 1,8 monovstrik a to auto je daleko zivejsi :?.Co muze delat takovou ztratu vykonu?Hraozne me to stve,skoro nespim.Nemate nejakej typ?Vzduch filtr vymenen.Mam ladenej vyfuk,ale nezda se mi ze by to bylo jeho vinou.Je to fakt hodne velkej rozdil!!!pred timhle autem jsem jezdil jen s diesel. autama takze me to ani neprislo.
dik za kazdou radu.

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

zkus vymenit palivovej filtr, koukni na svicky, vic me nenapada...

mel sem moznost svezt se ted v GXku (90k) a proti memu GTI 107k to taky neni moc rozdil, tak nevim, treba to auto bude ok a jen od nej chces moc... :twisted: :twisted: kazdopadne dej vedet jestli nekde byla chyba...

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

jenze ten rozdil je v muj neprospech :( .Navic je hodne znatelnej.taky mam zalusk na svicky a na pal. filtr.

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

jeste me napada predstih

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Příspěvek od anacixem »

Nehulí ti to černě?? Zkus proměřit Lambda sondu.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

já sem ten monostřik měl taky předtim a pak sem ten 4bod měl v Jette a taky mi přišlo že ten monostřik byl stabilnější výkonostně než ten 4bod....

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

to auto jakoby nejde za plynem.kdyz ho na volnobeh vytocim tak po klesnuti otacek se jakoby trosilinku zadusi.Dneska sem vycistil svicky jinak byli ok.auto cerne nehuli.Jeste mam podezreni na pal. filtr,ale nevim kde ho hledat.Jeste musim nechat seridit predstih

Mohla by to delat řj.?od 3000ot/min na me rve olej.Vymenil jsem cidlo u filtru-nic se nezmenilo.vymenil jsem cidlo na hlave a uz to dela az od 4000ot/min.Rvat to neprestava.Tlaky jsou ok.Myslim tim ten vykon ale i ten olej
dik

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

to ze to na tebe rve - nemuze byt chyba v budikach?? funguje ti MFA, otackomer??

me se taky jakoby pridusil po protoceni motoru - vymenil sem palivovej filtr, trochu procistil prostor u skrtici klapky a je to ok... :wink:

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

V tejdnu se do toho vrhnu a pak dam vedet.Otackomer fungoval,mfa je palubni pocitac?Jestli jo tak fungoval jen to neukazovalo prum. spotrebu.akorat nevim kde je ten palivovej filtr :(

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

palivovej filtr je pod autem u zadni napravy (u zadniho kola spolujezdce, to najdes...)

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

tak ja privezl auto s 1.8 RP a dal jsem misto nej PF 79kW a rozdil to byl velkej..

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

tak dneska probehla vymena pal. filtru.Chovani motoru bez zmeny.myslim ze to bude predstihem.jinak uz vazne nevim.Mozna spinavy vstikovace?Pro info,ten motor jakoby nechce jit za plynem.co myslite vy?dik

Uživatelský avatar
JayPee
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JayPee »

já bych to viděl na ten rozdělovač... mě stačilo, když jsem dělal rozvody, tak jsem si roladil rozdělovač.. pak to jelo jako škodovka a žralo to jak tank.. tak jsem skočil na stroboskop a zase to lítalo... zkus to.. ono stačí s tím pohnout trochu a výkon je bůhvíkde...

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

zitra si to pujdu dohodnout!!Chci svejch 79kw v plny parade :twisted:

Uživatelský avatar
Bejay
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Bejay »

tak to mam serizeny :) .jede 100% lip.Sice to udelali od oka,ale dobry :o .Akorat mi ted volnobeh vrci na 1200-1300 podle toho jestli mam zapnuty svetla nebo ne.Jeste mam v planu zajet na strobo aby to bylo echt.Nevite kde seridit ten volno beh.je to PF

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“