GOLF II 1.6 (benzin) při jízdě škube a kouří se z výfuku

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Georg_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

GOLF II 1.6 (benzin) při jízdě škube a kouří se z výfuku

Příspěvek od Georg_ »

Čaute, dneska se mi poprve obevil tento problem, jel sem asi 90 kdyz najednou to zacalo skubat jak kdyby to chtelo zdechnout ale nezdechlo..na volnobech to slo vklidu...no a zacala mi se trepat i rucicka na tachomtru vsechno mi to udelalo dneska rano..jak sem jel odpoledne tak uz nic jen ta rucicka se porad trepe...nevite cim by to mohlo byt? ja mel pocit jak kdyby to slo na 3 valce...kontrolval sem svicky a pripadaji mi vsechny stejne (akorat 2 jsou Brisk a dve jine....ale to ja tam nedaval, asi koupim nove) No a dalsi vec , potreboval bych poradit kde prijde hadicka s rozdelovace..ja si ted vsiml, ze tam tak visi :? ..no nevim..ale jinac to jede hezky (karburator tam je z favorita!!!)

Uživatelský avatar
fido-dido
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2000
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF II 1.6 (benzin) při jízdě škube a kouří se z výfuku

Příspěvek od fido-dido »

Georg_ píše:Čaute, dneska se mi poprve obevil tento problem, jel sem asi 90 kdyz najednou to zacalo skubat jak kdyby to chtelo zdechnout ale nezdechlo..na volnobech to slo vklidu...no a zacala mi se trepat i rucicka na tachomtru vsechno mi to udelalo dneska rano..jak sem jel odpoledne tak uz nic jen ta rucicka se porad trepe...nevite cim by to mohlo byt? ja mel pocit jak kdyby to slo na 3 valce...kontrolval sem svicky a pripadaji mi vsechny stejne (akorat 2 jsou Brisk a dve jine....ale to ja tam nedaval, asi koupim nove) No a dalsi vec , potreboval bych poradit kde prijde hadicka s rozdelovace..ja si ted vsiml, ze tam tak visi :? ..no nevim..ale jinac to jede hezky (karburator tam je z favorita!!!)
jestli mas na mysli tu tenkou hadicku z rozdelovase tak mam pocit ze bud ze zadu do karburatoru ale ja ji mam zapojenou primo do sani.
co se tyce skubani prvni me napadl palivovy filtr ale svicky bych taky vymenil.

Uživatelský avatar
Georg_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od Georg_ »

No tak tu hadicku jsem uz nasadil..asi vypadla, no a zitra koupim svicky a uvidim..

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“