WEBER

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od Kulisek »

Ahoj takže já měl na svojem autí Webry mám doma ještě orignál tabulky jsou v italštině je tam dost druhů já jezdil 40ky a sám sem si je seřizoval měl jsem je ve škodě 130LA a rozlišují se DCOM a DCOE a to koncové písmeno znamená použití pro závodní ůčely a běžné.Jedině horizontální karburátory a na 16V bych doporučil min 45 difuzor,ale i s 40 to pojede dobře.Jdou sehnat i jiné značky tak jak už tady psali Delorto a Solex ty se montovali do Toyoty a Fiat a Webry se sériově montovali do Alfy Romeo jediný problém je sehnat dobré funkční.Vím o lidech co jich mají doma hromady a vypadají jak nové a přesto nepoužitelné. Na webrech a za použití ostřejších vaček má ten motor neskutečně krásný zvuk a i tak jede.Držím palce.Ahoj

p.s.Já je koupil za 1000kč a byly z formule a minimálně používané a určitě je třeba pojezdit po těch starých méně známých závodnicích a vytáhnout rozumy tak jsem to dělal já a koupil jsem spoustu věcí.

robil1.6gti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 11.10.2008 19:23
Bydliště: ROSICE u brna

Re: WEBER

Příspěvek od robil1.6gti »

Ta cena za webery je suprová , a jestli k tomu byly i dobrý rady a fígle tak to je k nezaplacení.
Já mám už pár let W. 40 DCOE + del orto 40 ale nemám potrubí na 1,6 . Leda tak něco posvařovat z trubek.
Naposledy upravil(a) robil1.6gti dne 10.03.2009 19:30, celkem upraveno 1 x.
-----

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od Kulisek »

robil1.6gti píše:Ta cena za webery je suprová , a jestli k tomu byly i dobrý rady a fífle tak to je k nezaplacení.
Já mám už pár let W. 40 DCOE + del orto 40 ale nemám potrubí na 1,6 . Leda tak něco posvařovat z trubek.
Výrobou potrubí se zabývají borzi ze Žabárny NC Power rodina Němců ryrábějí i vyfukové svody homologované rámy ojnice" H " vše pro Ralle a jiné závod a soutěže a vím že i to sání na webry nějaké měli.Ahoj

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: WEBER

Příspěvek od pov »

snažte se kluci, stojí to zato :D


jeste bych podotknul ze me komplet prestavba vysla na necelych 60(karbecy, sani, prepakovani, prapakovani na plynovy lanko, filtry, pumpa, svody, paska na svody, vyfuk, jinej chladic+plochej vetrak, opancerovana hadice na benzin)

ale diky kurzu by me to dnes vyslo o nejakych 13tis vic


v novote samozdrejme, ani jeden dil neni pouzity

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od Kulisek »

pov píše:snažte se kluci, stojí to zato :D


jeste bych podotknul ze me komplet prestavba vysla na necelych 60(karbecy, sani, prepakovani, prapakovani na plynovy lanko, filtry, pumpa, svody, paska na svody, vyfuk, jinej chladic+plochej vetrak, opancerovana hadice na benzin)

ale diky kurzu by me to dnes vyslo o nejakych 13tis vic


v novote samozdrejme, ani jeden dil neni pouzity
Ahoj tak nové karburátory to je super volba jinak najít dva stejné starší a v dobrém stavu je docela problém.To tvoje autko musí jet jak střela na jaké využití ho máš?Díky Ahoj

Uživatelský avatar
Stanlly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.05.2008 21:31
Bydliště: Bánov

Re: WEBER

Příspěvek od Stanlly »

Nevíte náhodou kdo by prodával karburátor Weber 48 DCO SP nechce se mi za něho dávat 10tísíc

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: WEBER

Příspěvek od pov »

Kulisek píše: Ahoj tak nové karburátory to je super volba jinak najít dva stejné starší a v dobrém stavu je docela problém.To tvoje autko musí jet jak střela na jaké využití ho máš?Díky Ahoj
já to mám jen na kochání :lol:

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od Kulisek »

pov píše:
Kulisek píše: Ahoj tak nové karburátory to je super volba jinak najít dva stejné starší a v dobrém stavu je docela problém.To tvoje autko musí jet jak střela na jaké využití ho máš?Díky Ahoj
já to mám jen na kochání :lol:
Jo tak to jó :wink: vždyť by to byla škoda s tím někde lítat.Kdysi za totáče se toho všude válelo u svazarmovců a pak jak končily homolgace 130RS a pak 130LR tak se to nesmělo už moc používat tak toho bylo hafo jenže hrabalo se v tom tolik lidí co tomu nerozumněli a díky tomu je jich spousta KO.No nové WEBRY tak to je paráda a máš tam filtry žé!! Já měl trumpety cca 5cm dlouhé a moc krásný zvuk no a pak jsem stavěl 2,0 8V motor Ford a na něj jsem použil stejné karburátory zn.Solex a též moc pěkné ale tam jsem měl filtry.Jinak kdysi jsem byl u jednoho z čech bydlel někde u Sázavy byl jsem u něho v Garáži a těch Webrů se válelo po garáži cca min 20kusů ale polovina "shit" a polovina rozebrané bordel v garáži šlapal po vercajku na zahradě měl speciály zn.Škoda a zarůstalo mu to do země no děs a pak od takového člověka něco kup na takové lidi co mají doma takové zlato a neváží si toho mám jen jedno "nakopat někde" .Jinak ty Webry jdou v pohodě seřídit já si to ladil sám žáden velký problém.Ahoj

Uživatelský avatar
rejsi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zlin

Re: WEBER

Příspěvek od rejsi »

http://www.ncpower.cz" onclick="window.open(this.href);return false; jak psal Kulisek,u Nemcu to umi s Webrama

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od Kulisek »

rejsi píše:http://www.ncpower.cz jak psal Kulisek,u Nemcu to umi s Webrama
:wink:

nesmíte mít blbé otázky jinak se sváma bavit nebudou nené jsou to profíci 8)

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: WEBER

Příspěvek od sweet.cabrio »

čauu klici mám weber obyčejnej v cabriuu a už me to mrdáá papá tooo docela hodne štávy tak 13 litru zmetek jeden nenasitnej , nevíte kdo to umí seřídit prej je není pr**l to seřídit ..?
Přílohy
DSC00106.JPG

MonsterGolf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 12.01.2011 22:28

Re: WEBER

Příspěvek od MonsterGolf »

Webery umí fajnově sladit pan KVAJZAR- jezdil vrchy a sám si stavil motory...

Uživatelský avatar
pitko55
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 21.12.2008 21:45
Bydliště: Šaštín-Stráže SK

Re: WEBER

Příspěvek od pitko55 »

Taky se muzu pochlubit mam doma 45ky dbilas
Přílohy
2.jpg

Uživatelský avatar
mikii
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2159
Registrován: 30.01.2008 22:04
Bydliště: Skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: WEBER

Příspěvek od mikii »

Tak to je krása :good: :good:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“