karburátory 16v

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

karburátory 16v

Příspěvek od jarys »

tak sem si pořídil dvoj webery na 16v náhodou nákresy na délku sacího potrubí,nebo nějaké rady :?: beru vše
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek od hugo »

Hod foto 8O

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od bartic »

Jasan,nafoť to.Taky bych to rád viděl :P

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

ted nemam foto hlavne ho nemam jak zmensit..normalně dva dvojity webery jezdily na nějaky 2,0alfe až budu mít sání hotový vyrobeny filtry tak hodim foto ..hlavně potřebuju vymyslet a spočítat sání..vyrobí mi ho známej..jo a taky¨vyrábíme svody podle supersprintu,a včera sem poslal vačky na podbrus a objednal podložky na hydroštely :lol: už by to mohlo trochu jet :roll: :lol: :twisted:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
bartic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od bartic »

jarys píše:ted nemam foto hlavne ho nemam jak zmensit..normalně dva dvojity webery jezdily na nějaky 2,0alfe až budu mít sání hotový vyrobeny filtry tak hodim foto ..hlavně potřebuju vymyslet a spočítat sání..vyrobí mi ho známej..jo a taky¨vyrábíme svody podle supersprintu,a včera sem poslal vačky na podbrus a objednal podložky na hydroštely :lol: už by to mohlo trochu jet :roll: :lol: :twisted:
Mno,tak už se těším,až to bude hotový a uděláš fotky :P Jakej to bude mít odhadovaný výkon?Nebo to nevíš apak zajedeš na brzdu

Uživatelský avatar
HWTest
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HWTest »

Na zmenšování fotek si stáhni XnView tady: http://www.xnview.com/" target="_blank je zadarmo a umí to i dávkově, umí česky, atd. :-)

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Cus, co tam mas za webery DCOE 45 nebo 40? S tou delkou svodu od karbecu - je to jednoduchy, vseobecne kdyz udelas delsi svody, auto pojede vic od spodu a naopak. Jo a mohl bys mi napsat, kde si nechal podbrusovat vacku a za kolik?? Typek po me chce 2500 a uz me to nebavi vzhledem k tomu ze tuhle upravu nedelam jenom jednou do roka :lol: Nechas si taky snizit palici??

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Jo a pokud chces priruby na webery, tak koukni na http://www.speedpro.cz" target="_blank do sekce bazar. Maji tam spoustu druhu - solex, weber i dellorto. za kus chteji tusim 700. Taky budes asi potrebovat silnejsi el. palivovou pumpu - ty tam maji kolem 2000.

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

bartic píše:
jarys píše:ted nemam foto hlavne ho nemam jak zmensit..normalně dva dvojity webery jezdily na nějaky 2,0alfe až budu mít sání hotový vyrobeny filtry tak hodim foto ..hlavně potřebuju vymyslet a spočítat sání..vyrobí mi ho známej..jo a taky¨vyrábíme svody podle supersprintu,a včera sem poslal vačky na podbrus a objednal podložky na hydroštely :lol: už by to mohlo trochu jet :roll: :lol: :twisted:
Mno,tak už se těším,až to bude hotový a uděláš fotky :P Jakej to bude mít odhadovaný výkon?Nebo to nevíš apak zajedeš na brzdu
nevim necham se překvapit hlavně aby to jelo..ještě se bude stáčet setrvák leštit ojnice vyvážit klika řemenice dural,a pár prkotinek..tak asi tak..dostal se mi do ruky jestě jeden 16v pl tak seru na vr6 a poladim 16v..už sem se do něj vysypal jak svině tak uvidíme..kdybych se dostal na skutečnejch 170kobyl tak stačí
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

dvě otázky :
o kolik chceš obrousit vačky ?
co si mám představit pod pojmem "podložky na hydroštely" ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

nechá mi to tu jeden pán podbrousit tak aby to moc nehoupalo ..staví z. motory takže mu v tomhle věřim..jinak druhý pojem sou to takový čepičky na ventily asi tak blbe sem to napsal..a taky si musim nechat udělat jiný těsnění pod makovici origo podfouklo mezi 2a3valcem.. mam ještě celej 16v pl tak uvidim co kr vydrží a jak dlouho :roll:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

Thomas píše:Cus, co tam mas za webery DCOE 45 nebo 40? S tou delkou svodu od karbecu - je to jednoduchy, vseobecne kdyz udelas delsi svody, auto pojede vic od spodu a naopak. Jo a mohl bys mi napsat, kde si nechal podbrusovat vacku a za kolik?? Typek po me chce 2500 a uz me to nebavi vzhledem k tomu ze tuhle upravu nedelam jenom jednou do roka :lol: Nechas si taky snizit palici??
mam 40 hlavu mam sraženou zároveň skoro se sedlem ventilu takže níž už to nejde..příruby a svody budem dělat uplně celý svojeza obě vačky 6tis..
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

Thomas píše:Jo a pokud chces priruby na webery, tak koukni na http://www.speedpro.cz" target="_blank do sekce bazar. Maji tam spoustu druhu - solex, weber i dellorto. za kus chteji tusim 700. Taky budes asi potrebovat silnejsi el. palivovou pumpu - ty tam maji kolem 2000.
pumpa s kr stačí bohatě sou to karbecy co blbneš :?:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MareeqGTI »

no takhle to bude vypadat u mě... :wink: trochu domovina, ale funguje to!

Obrázek

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

MareeqGTI píše:no takhle to bude vypadat u mě... :wink: trochu domovina, ale funguje to!

Obrázek
kolik máš karbece 45? ja mam menší a sou z alfy takže je musim dát na stojáka..kolik tě stály a už ti zavrčely_? nechci aby mi to žralo jak svině tak sem šáhl na menší..ted sem to měřil a sou to dokonce 36..
ND G2

zatim ještě žiju

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“