vstřiky

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
HWTest
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HWTest »

lister píše:tebe hřálo žes dal koncernu vydělat, ale koncern to asi viděl jinak... teda aspoň u nás, když zjistí žes nepřišel pro nový auto, nenabídnou ti ani bombón :?
To u nás je to naopak, mají mě tam vysloveně rádi, už mi i nabízejí slevu a jsou velmi ochotní, prostě jsem spokojen :-) jen ty ceny :-(

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

HWTest píše:
lister píše:tebe hřálo žes dal koncernu vydělat, ale koncern to asi viděl jinak... teda aspoň u nás, když zjistí žes nepřišel pro nový auto, nenabídnou ti ani bombón :?
To u nás je to naopak, mají mě tam vysloveně rádi, už mi i nabízejí slevu a jsou velmi ochotní, prostě jsem spokojen :-) jen ty ceny :-(
Taky mě mají v Liberci u Engeho docela rádi - když tam chodím pro drobnosti, tak rovnou jdu s katalogovým číslem z Etky - nic nemusí lovit a jsou v klidu i když to je na mýho staříka. Ty ceny - to je fakt opruz, no cement.
Ale už mi tam občas i kafe vaří :lol:
Je pravda, že jsem tam už kupoval POLOtovara rodičům a Caddy do podniku, jestli to není tím :?:
Nebo, že by to bylo tím, že laškuju a cukruju s dcerou majitele salonu :oops:
A jezdím s ní tím jejich Foxem po Liberci - ale to asi nebude tím, že ne :lol: :oops: 8)
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“