sundani pruzin na vyfuku

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
xtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

sundani pruzin na vyfuku

Příspěvek od xtom »

Mate nekdo nejakej figl, jak sundat a pak nasadit ty ceckovy pruziny kterejma drzi vyfuk na svodech? Ten stahovak na to samozrejme nemam. Diky

Uživatelský avatar
Kuja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: sundani pruzin na vyfuku

Příspěvek od Kuja »

xtom píše:Mate nekdo nejakej figl, jak sundat a pak nasadit ty ceckovy pruziny kterejma drzi vyfuk na svodech? Ten stahovak na to samozrejme nemam. Diky

Jestli mas ty s dirou,tak prostrc kus vazaciho dratu,ale tak aby si do toho moh v klidu strcit ruku,utahni ho a pak si vem rukavici a normalne za to vem a povolis to,nech tam ten drat a pak to stejnym stylem i nasadis :-)Me se to osvedcilo :-)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: sundani pruzin na vyfuku

Příspěvek od Vecernicek »

Kuja píše:
xtom píše:Mate nekdo nejakej figl, jak sundat a pak nasadit ty ceckovy pruziny kterejma drzi vyfuk na svodech? Ten stahovak na to samozrejme nemam. Diky

Jestli mas ty s dirou,tak prostrc kus vazaciho dratu,ale tak aby si do toho moh v klidu strcit ruku,utahni ho a pak si vem rukavici a normalne za to vem a povolis to,nech tam ten drat a pak to stejnym stylem i nasadis :-)Me se to osvedcilo :-)

E? 8O

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

Já to dělám hákem na šťourání v kotlu. Chytim to za dírku, zatáhnu a je to dole nasazuju stejnejde takhle ale jen strana u řidiče. Ta druhá pokud je už sama jde rukou.

Uživatelský avatar
xtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od xtom »

Tak vam diky, odpoledne to zkusim.

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

Ja to sundavam velkym sroubovakem (proste vypacit) a dani zpet resim tak ze jsem si udelal takovy udelatko, ktery va sveraku do toho narvu aby se to roztahlo, pak nasadim podrzim sikovkama a vysoubnu to sroubovakem, docela drbacka ale jde to. Jinak tim sperhakem do kotlu by to mohlo jit dobrej napad.

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

ty háky používaj dost často i v servisech, já jsem si na to udělal roztahovací přípravek, pokud doma máš kus trubky, podložku, kus železa a šroub, a taky něco na svaření, tak to není vůbec žádný problém :wink:

Uživatelský avatar
xtom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od xtom »

Tak jsem to nakonec udelal tim provlecenym dratem. Sundat to slo dobre a pri nasazovani jsem jsem tim okem z dratu provliknul trubku a zapacil pres ten plech co je cislo kastle a bylo to tam raz dva. Jinak diky vsem.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“