Palivové čerpadlo

1.3, 1.6, 1.8, 1.8 16V, G60

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Palivové čerpadlo

Příspěvek od Drába »

Hoj, tak mi asi odešlo palivový čerpadlo. prostě jako když dojde benál. Pumpa má divnej zvuk. Chci se zeptat ja bezpečně poznám, že je KO.?
Jo a nemá ho někdo?

Uživatelský avatar
letec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vitkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od letec »

změříš si tlak co dává takhle ho poznáš jestli je ko a nemáš ucpaného něco ,nebo prasklouh hadici ?
kdo nic něďelá nic nezkazí , kdo nic nezkazí je dobrej a kdo je dobrej zaslouží prémie

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

nevim co by mohlo bejt ucpaný, cca před 1 měcícem jsem mohl nnádrž vyjet do prázdna a nic se nestalo. Teď má čerpadlo úplně nepřirozenej zvuk. akorát nevim jestli odešlo to v nádrži nebo to vedle.

Uživatelský avatar
letec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vitkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od letec »

nesmíš vyjíždět do prázdna, prázdno-smrt pro čerpadlo nemá ho co chladit a párkrát vyjedeš nádrž a je poněm přece má to už 20 let,jestli to hlavní hučí že nemá benál tak je asi zatím v pohodě možná že to v nádrži odešlo ,ale nepouštěl bych to tak naprázdno když to nemá benál,ale jestli hidně rachotí to hlavní tak bede poněm
kdo nic něďelá nic nezkazí , kdo nic nezkazí je dobrej a kdo je dobrej zaslouží prémie

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

neřikám, že sem vyjížděl do prázdna, ale bylo to úplně v poho, žádnej bordel atd, čerpadlo hučelo pořád stejně. Teď hučí jinak. Prtostě je to v ha*zlu :(

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

Taj už jsem zjistil, že odešlo to v nádrži, Nevíte kolipak tak stojí?

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

já jědno mám, ale nevím jak je na tom, ale mohl bych ti ho na zkoušku poslat jestli bude v poho, kdybyb jsi nesplašil jiné....

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Palivové čerpadlo

Příspěvek od Vecernicek »

Drába píše:Hoj, tak mi asi odešlo palivový čerpadlo. prostě jako když dojde benál. Pumpa má divnej zvuk. Chci se zeptat ja bezpečně poznám, že je KO.?
Jo a nemá ho někdo?
seš schopen mi zajistit to rozbitý? Jen ten stříbrnej váleček... Prosím prosím prosím... Zadax pokud možno...poštovný platím :)

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

Zatim jsem ho vyndal popláchnul roztočil a kuk ta bestie se zase rozjela. Jelikož jsem zatim nesehnal díl na výměnu a potřebuju jezdit, tak šlo nazpět, ale už je jedno objednaný u martina-vw, takže až dojde, tak ho vyměnim a uvidim. Já strašně rád kuchám rozbitý věci.

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

Drába píše:Zatim jsem ho vyndal popláchnul roztočil a kuk ta bestie se zase rozjela. Jelikož jsem zatim nesehnal díl na výměnu a potřebuju jezdit, tak šlo nazpět, ale už je jedno objednaný u martina-vw, takže až dojde, tak ho vyměnim a uvidim. Já strašně rád kuchám rozbitý věci.
Já vím, ale mám taky jedno na spravení a chtěl bych udělat alespoň jedno funkční pro klubáky :wink:

Klidně ho rozkuchej, nic nerozbíjej a pošli mi to po součástkách...já už si s tím nějak pohraju :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“