Problém s TD

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Problém s TD

Příspěvek od Maslo23 »

potřebuju pomoooc, pujčil jsem kámošovi auto a on mi pak volá že mu kleknul. Prostě mu během jízdy chcípl motor (měl tam 4) a akorád se mu rozsvítili kontrolky, znova už nenastartoval, nafta tam ještě byla, ukazatel cca 5l a i podle výpočtů si myslim že tim to není, bojím se aby neodešlo čerpadlo, nemůže to ucpaným filtrem, .....................Prosím o jakoukoli radu :(

Homeless
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 422
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Homeless »

Podivej se, jestli nevypadl konektor s drátem pro elektromagnet na čerpadle, kterej otvírá naftovej ventil v čerpadle. Elektromagnet je na pravý straně čerpadla nad trubkama ke vstřikům. Pokud tam drát je, bude potřeba změřit, jestli na něm je 12V při rozsvícenejch kontrolkách. Pokud je elektrika OK, pak se zaměřit na přívod nafty. Čerpadlo tak najednou neodejde.
Život je jako žebřík do kurníku - krátkej a posranej...

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

Homeless píše:Podivej se, jestli nevypadl konektor s drátem pro elektromagnet na čerpadle, kterej otvírá naftovej ventil v čerpadle. Elektromagnet je na pravý straně čerpadla nad trubkama ke vstřikům. Pokud tam drát je, bude potřeba změřit, jestli na něm je 12V při rozsvícenejch kontrolkách. Pokud je elektrika OK, pak se zaměřit na přívod nafty. Čerpadlo tak najednou neodejde.
mám stejný tip... jinak jestli chápu správně tak ten motor točí normálně jako vždy jen to nechce chytnout jo?
Může-li se něco pokazit, pokazí se to.

Wesni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 227
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zdíkov(Jihočeský kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wesni »

Tak podle mne je to taky tim dratem!!!

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“