Návod - Rozvody

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Barte tobě ho tam nakousaly kuny :lol:

bítoš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.11.2014 16:07

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od bítoš »

) bitoš: Ahoj vlastním vw sharan 2.0 TDI* 103 kv před týdnem se mě protočila hřidélka náhonu čerpadla (není tlak oleje STOP)Jenže já jel po dálnici 140km/h jen tak se zastavit na dálnici nedá ujel sem asi tak ještě 1km, náhon jsem si nechal spravit u Pavla Šerbera který se těmito problémy zajimá(v pátek jsem to poslal poštou v pondělí jsem to měl opravené jsme od sebe 300 km daleko) v servise mě řekly že odešlo i Turbo*, a pro jistotu mě vymění aj misky(šálky) pod ojnicemi a že záruku mě na to nedají museli by preý rozdělat celí motor a s kontrolovat všechny ložiska , můžu čekat ještě něco horšího na motoru související s touto závadou. Popřípadě komu se tento problém stal a co vše měnil na motoru???? Do této doby mě oprava vychází 4500 kč oprava čerpadla - Turbo* po repasu 8000 kč - šálky 3600 kč - šrouby 700 kč - víměna oleje 4000 kč plus práce to je mazec VW DAS* auto k pláči Všem předem děkuji za odpověd Mára

Uživatelský avatar
areka
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1960
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vrchlabí - Jilemnice

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od areka »

Tady ti asi nikdo neodpoví. :wink: Protože skoro všem se zastavil tachometr na roce 1992. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od Golficek1 »

Já poradím,sežeň si druhý dobrý motor,jinak to bude ranec a stejně se moc nepovozíš,nebo lepší varianta komplet go motoru u někoho,komu věříš.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

johan765
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 06.04.2013 20:45

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od johan765 »

chalani mám dosť veľký problem... skladám si doma 1,6 TD kod motora JR... chcel som nastaviť rozvody len som nemal doma TD spojku tak som dočasne osadil spojku z RPčka... rozvody som nastavil na rysky motorom som pretočil nič sa nestretlo lenže motor nemá kompresiu dokaže ho roztočiť aj benzinový štarter bez problemov... motor u predošleho majitela fachčil bez problemov jedine čo si z neho vybral bola spojka a čerpadlo preto mám na vás otazku že kde môže byť chyba? môže byť zle osadený zotrvačník o 120stupnov alebo je to nemožne? už som zufaly skuste mi poradiť motor nechytá ani na štart spray a naftu tlačí do trysiek... Ďakujem

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od vintera »

setrvačník se dá posunout, zvláště, pokud se dává jinej, nebo někdo předtím něco sprasil.

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Návod - Rozvody

Příspěvek od Golficek1 »

Těžko radit,přemýšlím nad tím už dlouho,může to být to nové čerpadlo,ale spíš bych ještě jednou zkusil protočit ráčnou rozvody a poslouchat,jestli odfoukne,ideálně mít u toho shozené ventilové víko,abys viděl,jestli se ventily,nebo hydra dostatečně zvedají zpátky.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“