PREDSTRIK

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
zevlak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 315
Registrován: 30.01.2010 00:04
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: PREDSTRIK

Příspěvek od zevlak »

Měl jsem stejný problém.. Točil jsem po výměně motoru fakt dost dlouho ale pak jsem to udělal tak, že jsem sundal čidlo pro žhavení a teď trošku žhavím, i když je teplý a chytá skvěle :)
Bývávalo: VW Golf mk1 1.6 TD, VW Vento 1.9 TDI GT, VW Golf mk4 1.9 TDI ARL
Nyní: VW Transporter Caravelle 2.5 TDI, VW Caddy II 1.9 SDI
Prodej náhradních dílů!

dudo121
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.08.2012 22:35

Re: PREDSTRIK

Příspěvek od dudo121 »

ahoj chalanay chvrl by som sa opytat ze ja som kupil golfa 2 a mne prestrik ties nefunguje potjahnem za tu pacu a nic neviete co to bude stim dakujem .ja som ho uz tak kupil

2604
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 12.02.2009 15:26

Re: PREDSTRIK

Příspěvek od 2604 »

no ja uz mam svoj problem vyriešený dal som sa inšpirovat odpojenim čidla žhavenia a jednoducho som si vyrobil rele obvod ktory pri teplom motore neguje čidlo a aj tak mi auto asi 10 sek žhaví a už štartuje ako noví

A k tvojmu problemu z predsuvníkom najčastejšie sa stava že lanko alebo lepšiepovedane tenký drotik ktorý služi ako tiahlo predsuvníka sa na čerpadle povolí . Je to na bočnej strane čerpadla od motora klasicka šrovbička podobná ako je na čokolatka ta sa otrasmi zvikne povolit a lanko popod behá dnu a von a nepotahuje pačku na čerpadle.
odporučam popros niekoho aby ti v aute pomali vytahoval a zasuval predsuvník a ty sa pozri či sa na čerpadle hibe na vnutornej strane pačka predsuvníka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“