Tdi

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
progress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA!!!!!!!

Příspěvek od progress »

presne!!!!na cistem...minim tim bez turba se najaky zvuk da vyloudit u terba je to trochu horsi...
NIC NEŽ VW!!!!!

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Ja nevim co si od toho slibujete kdyz tam date koncovej tlumic treba od Remuse ze to bude trhat asfalt? :roll: ja bych to nechal bejt z tohodle diesla zadnej kloudnej zvuk nedostanes porad tu bude traktor a s nejakym "ladakem" (nesnasim to slovo) to bude znit jak traktor s upadlym vejfukem. :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
progress
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA!!!!!!!

Příspěvek od progress »

Willdaa píše:Ja nevim co si od toho slibujete kdyz tam date koncovej tlumic treba od Remuse ze to bude trhat asfalt? :roll: ja bych to nechal bejt z tohodle diesla zadnej kloudnej zvuk nedostanes porad tu bude traktor a s nejakym "ladakem" (nesnasim to slovo) to bude znit jak traktor s upadlym vejfukem. :?
TEN REMUS TAM ZUSTAL Z DRIVEJSI ZASTAVBY BENZINOVEHO MOTORO...POKUD NARAZIS NA TO...NIC JSEM SI OD TOHO NESLIBOVAL!!!!!!!!
NIC NEŽ VW!!!!!

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Příspěvek od Kempes »

Baltik_VW píše:
xtom píše:Znamej mel sportovni vyfuk na SDI a zvuk to nejakej melo, ale proti benzinu nic moc. Benzin ma prej rychlejsi proud spalin ve vyfuku,ale Tdi by mohlo proti sdi mit snad taky. Nebo taky ne. :lol:
čau Tome :wink: myslel si Ládovou Cordobu když tam měl ten ladák asi vid? :wink: jinak tě zdravím, už dlouho sem tě neviděl :D
jj, taky jsem měl na Ventu vejfuček (schwálně nepíšu laďák :D), koupil jsem ho jenom kwůli designu, je mi jasný, že od nafty zwuk sportowního auta nedostanu, ale překwapilo mě to a lehoučce to brčelo teda (samozřejmě úplně jiný zwuk než u fuelu s laďákem, ale taky jinej, než obyč nafták) :) fakt jsem koukal:) s TDI to fungowat nebude..

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

progress píše:
Willdaa píše:Ja nevim co si od toho slibujete kdyz tam date koncovej tlumic treba od Remuse ze to bude trhat asfalt? :roll: ja bych to nechal bejt z tohodle diesla zadnej kloudnej zvuk nedostanes porad tu bude traktor a s nejakym "ladakem" (nesnasim to slovo) to bude znit jak traktor s upadlym vejfukem. :?
TEN REMUS TAM ZUSTAL Z DRIVEJSI ZASTAVBY BENZINOVEHO MOTORO...POKUD NARAZIS NA TO...NIC JSEM SI OD TOHO NESLIBOVAL!!!!!!!!
nevim co se vztekas (soudim dle kapitalek a vykricniku) ale je uvadel pouze priklad (proto sluvko treba) a navic sem mluvil v mnoznem cisle. :wink: :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Nevim jak Vy ostatní, ale přijde mi naprosto divný když má někdo na dieselech velký chromový koncovky výfuku, akorát to provokuje další lidi co za vámi jedou, čekaji nějaká GTI a ono se jen černě zahulí a nejede to, a akorát od toho je černej zadek. Na diesely sem pro obyč vejfuk zahnutej dolu. Na TD pomůže akorát větší průměr trubky od turba až dozadu a nějakej průchozí koncovej tlumič at to tak neřve.

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

je to pravda že to sice vypadá hezky ale akorát to pak fouká saze na auto... 8)

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

To je fakt,na D netreba ziadny "ladak",je to zbytocne..

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

To je fakt,na D netreba ziadny "ladak",je to zbytocne..

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

nejlepsi je kdyz ma nekdo na dieselu vyfuk DTM a ciry lampy v kombinaci s povolenym cerpadlem..pak se strasne divi proc mu jedna lampa stmavla. :o

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

mara7518 píše:nejlepsi je kdyz ma nekdo na dieselu vyfuk DTM a ciry lampy v kombinaci s povolenym cerpadlem..pak se strasne divi proc mu jedna lampa stmavla. :o
jo taky se taci najdou :lol: ono je strasne puvabny dycjy jak je od toho ohulenej ten naraznik. :D
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“