žhavení GTD kontrolka bliká

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: žhavení GTD kontrolka bliká

Příspěvek od intercooler »

Žhavící svíčky jsem zkoušel pomocí tzv."klešťáku" na přívodním kabelu co jde k té společné šíně ke svíčkám,tehdy mi to ukázalo cca jen 24-25A,takže 2 sv. v prdeli.

KlepNa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.02.2011 16:06

Re: žhavení GTD kontrolka bliká

Příspěvek od KlepNa »

intercooler píše:Popiš závadu blíž(jde/nejde nastartovat,jak se to projevuje,atd),co si pamatuju,tak mi to blikalo,když jsem otočil klíčkem pro žhavení a kontrolka blikala a nešlo nastartovat-byla to ta pojistka.Mrkni na pojistky pod volantem,případně relé poloha 2 do r.v. 7/89 nebo 12 od r.v.8/89,nebo tu ještě vidím 20,což má být řídící přístroj pro automatiku žhavení(ale nevím,je to z knihy Jak na to?,pak ještě kontrola žhavících svíček,čidlo teploty motoru-čidlo žhavení.
otočim klíčkem do polohy žhavení, kontrolka svítí tak 3 vřeřiny, nastaruju bez problemu a kontrolka bliká a bliká a bliká

Uživatelský avatar
intercooler
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 289
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

Re: žhavení GTD kontrolka bliká

Příspěvek od intercooler »

tak mi to připadá,že nevypne relé žhavení,určitě ti necvakne při dožhavení,ale kontrolka stále bliká-jestli máš náhradní relé tak vyzkoušej,pozor-jsou 2 typy relé(záleží na typu motoru-myslím že RA,SB má jiný relé).......máte někdo jiný nápad?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“