Přetěsňování vany - pomoc

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Přetěsňování vany - pomoc

Příspěvek od zadraž »

čaute, včera jsem přetěsňoval s kámošem vanu a potřeboval bych vědět, v jakém pořadí ji dotáhnout. Je to nějak určené nebo jen stačí nasadit a pomalu utahovat. (snad mě za to neukamenujete, ale nikde jsem tu nic takového nenašel) :sorry:
díky za každou radu
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Uživatelský avatar
Tom89
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.01.2009 12:23
Bydliště: Dolsn City
Kontaktovat uživatele:

Re: Přetěsňování vany - pomoc

Příspěvek od Tom89 »

zadraž píše:čaute, včera jsem přetěsňoval s kámošem vanu a potřeboval bych vědět, v jakém pořadí ji dotáhnout. Je to nějak určené nebo jen stačí nasadit a pomalu utahovat. (snad mě za to neukamenujete, ale nikde jsem tu nic takového nenašel) :sorry:
díky za každou radu
je na to postup dotahovaní a je taky v knížce jak na to,ale myslím si že když to dotáhneš postupně nebo aby se to aspon trochu obloukově dotahovalo tak se nemá co skazit

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: Přetěsňování vany - pomoc

Příspěvek od zadraž »

Tom89 píše:
zadraž píše:čaute, včera jsem přetěsňoval s kámošem vanu a potřeboval bych vědět, v jakém pořadí ji dotáhnout. Je to nějak určené nebo jen stačí nasadit a pomalu utahovat. (snad mě za to neukamenujete, ale nikde jsem tu nic takového nenašel) :sorry:
díky za každou radu
je na to postup dotahovaní a je taky v knížce jak na to,ale myslím si že když to dotáhneš postupně nebo aby se to aspon trochu obloukově dotahovalo tak se nemá co skazit
super, díky :drinks:
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“