spinani sahary gtd

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

spinani sahary gtd

Příspěvek od Bobeso »

Chci se zeptat,kdy vam spina sahara na SB,asi me odeslo cidlo,kdyz jedu tak si teplotu drzi pekne na pulce,nedavno jsem zastavil-jel jsem trosku kudlu,nechtel jsem to hned chcipat a tak jsem to nechal chvili stat nastartovany a teplota sla nahoru a to docela dost hodne,tak jsem zapnul AC a sahara se rozjela a teplota se pekne vratila na pulku.
Co vy na to? Dik

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: spinani sahary gtd

Příspěvek od zadraž »

to by mě též zajímalo, kdy spíná sahara :D mám JRko, ale po dobu, co golfa mám, jsem točící se saharu neviděl :D
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

vintera
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 10.05.2012 00:58

Re: spinani sahary gtd

Příspěvek od vintera »

sahara spíná ve chvíli, kdy motor běží a určitou dobu auto nejede. Pokud sahara ani po delší době nesepne je něco špatně, pokud tedy nefouká silný vítr do chladiče, nobe není zima. Zrovna minulý týden jsem měnil čidlo na chladiči, také nebývala sahara slyšet. Vymontované jsem zkusil v horké vodě s teploměrem, ani vařící voda jej nesepla, další dvě starší rezervní spínaly jedno při 95 st.C, druhé až při 100 st.C. Moc jsem se tomu dříve něvěnoval dokud mi mládí neuvařilo stojící auto a nepraskla hlava.

Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

Re: spinani sahary gtd

Příspěvek od Bobeso »

Dal jsem novy original cidlo VW ,uz chtej zanej docela dost 950,-kc,muj problem bude asi jinde,relatko na sahare,na AC funguje ale bez AC ani ranu,je trosku praskly
tak jsi myslim ze uz nefunguje,protoze bylo v ty prasklince z oxidovany,uz mam objednany novy,tak uvidime. Doufam ze to bude v tom relatku,protoze jinak nevim,
vse funguje jak ma,stava vsude,cidlo funkcni dvoupolohovy,tak snad to bude tim relatkem.

Bobeso
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 16.07.2010 00:11
Bydliště: Pardubice

Re: spinani sahary gtd

Příspěvek od Bobeso »

Tak ja uz nevim,vsude stava,rele novy,cidlo novy a porad nic,sahara funguje jen kdyz pustim AC.

Kde mate rucicku teplomeru kdyz vam spousti sahara?

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: spinani sahary gtd

Příspěvek od zadraž »

kámošovi sepne, až je ručička cca ve třičtvrtě ;D
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“