prosim o radu """"

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
wantted
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.11.2012 21:07

prosim o radu """"

Příspěvek od wantted »

Dneska sem jel se svym vw golf 1.6Gtd,najednou mi to za jizdy zdechlo.Casto se mi vypinali svetla,za jizdy tak sem to primacknul pod spinackou.Auto zdechlo a nemohl sem ho uz nakopnout.Rozsvitila se mi kontrolka na smerovky a furt sviti,nezhavy mi to vubec kontrolka se ani nerozsviti .Svetla mi jdou vystrazny taky ,akorat kontrolka na zhaveni vubec nesviti meril jsem proud jestli tam jde,a jde.nevim co to muze bejt.cumel jsem na pojistky vsecky jsou ok rele na svetla sem menil to je taky ok ale nechce chytit,vubec ani na roztazeni :? :? :? :? :negative: :negative: :negative: :negative: Uz fakt nevim co stim

Uživatelský avatar
hospodskej
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 448
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Grindafjurdahjurda aneb Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o radu """"

Příspěvek od hospodskej »

zkontroluj kostru u baterky a taky k převodovce, proměř i k motoru jestli je kostra ok...
Obrázek

wantted
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.11.2012 21:07

Re: prosim o radu """"

Příspěvek od wantted »

To sem zkousel jde to, ty kostry sem vsude projel jedu ti a nejednou zdech rele na svetla sem menil furt stejny. Nemuzu to ani nastartovat,starter toci ale nenastartuju nafta tam jde,zhaveni nesviti a kotrolka na blinkry svyti.Vyndal sem rele ,dal jiny nic.Koukal sem u motoru na pojistku zhaveni taky ok mazani dobijeni dalkovi a vystrazny jdou.Uz si stim nevim rady :((((

Uživatelský avatar
47edo47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 18.12.2012 16:01
Kontaktovat uživatele:

Re: prosim o radu """"

Příspěvek od 47edo47 »

neúpovolilo ti niekde tesnenie? ak straca tlak tak ti nechiti

Uživatelský avatar
bassmistrkuca
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 30.05.2009 11:45
Bydliště: kaplice

Re: prosim o radu """"

Příspěvek od bassmistrkuca »

jeste mrkni na spinac na cerpadle

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: prosim o radu """"

Příspěvek od Golficek1 »

Zkusil bych dat drát z baterky přímo na čerpadlo,popřípadě ručně nažhavit a nastartovat,měl by chytnout,pokud ne,tak je problém v čerpadle,mě se ta kontrolka rozsvítí,když odpojím alarm,tak mi to připadne,že to funguje jak immo.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“