Řemenice altíku

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Je to s podivem, ale řemenice na diesel se dá v pohodě koupit. Zkus obchod kde se zabývají autoelektrikou (baterie, altíky apod.). Pokud bys měl zájem tak v Plzni o jednom vím. Sám jsem jí tam před časem kupoval a od tý doby je s klíňákem klid. Předtím jsem furt dotahoval a stejně si to ve vlhku písklo.

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

vwCharlie píše:tak to je moc vyjeté,jestli máš to samé,tak řemenici vyměnit,nepomůže ani řemen 11.9 na tomto altíku.Jinak diesel má mít šířku 11.9
Díky všem za rady,Večerníčkovy za fotky.Ta moje řemenice vypadá přesně jako ta na těch fotkách(myslím to vydření),takže se zkusím podívat po krámech a dyžtak bych se spojil s Plzeňákem.Ještě jednou díky všem.
Jettadiesel

Uživatelský avatar
RUSH
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Březnice u Příbrami

Re: Řemenice altíku

Příspěvek od RUSH »

Jestli ti můžu poradit, tak jestli máš možnost si to nechat udělat od soustružníka, tak to budeš mít nejpřesnější a z materiálu, kterej se ti jen tak neprorezaví, jako ty lisovaný řemenice z plechu.

GIIb
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 402
Registrován: 11.11.2007 14:18
Bydliště: Zábřeh

Re: Řemenice altíku

Příspěvek od GIIb »

Měl sem stejnej problem, a narychlo sem to vyřešil tak že sem na tom klínaku obrousil ty zoubky co jsou zespod protože už to šlo po nich a byl klid ale je to takový narychlo tu řemenici chce vyměnit

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Re: Řemenice altíku

Příspěvek od Jettadiesel »

GIIb píše:Měl sem stejnej problem, a narychlo sem to vyřešil tak že sem na tom klínaku obrousil ty zoubky co jsou zespod protože už to šlo po nich a byl klid ale je to takový narychlo tu řemenici chce vyměnit
Měl jsem problém s baterkou,pořád se vybíjela,ale bylo to vada z výroby.Tak jsem dal jinou,vyměnil jsem klíňák a od té doby je pokoj.Je jedno jestli je vlhko nebo teplo,už to přestalo prokluzovat,takže tu řemenici neřeším.Ale děkuji za rady.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“