šálky = výměna

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Krapatol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 08.03.2010 09:12
Bydliště: JESENIK

šálky = výměna

Příspěvek od Krapatol »

Zdrávím dělám teď s jedním pánem z fora 2 motory na 1.6TD 1. celej jsem ho rozhodil a jeden pist jsem měl napálenej tak chci dát jiné a teď mě zajímá toto: chci dát nové šálky na ojnice i na kliku. Mužu tam dát nové na nepřebroušenou kliku? (vypadá v top stavu) A je hodně druhů šálků ?

SamotZdeny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 10.02.2008 17:19
Bydliště: kousek od Pernštejna

Re: šálky = výměna

Příspěvek od SamotZdeny »

Krapatol píše:Zdrávím dělám teď s jedním pánem z fora 2 motory na 1.6TD 1. celej jsem ho rozhodil a jeden pist jsem měl napálenej tak chci dát jiné a teď mě zajímá toto: chci dát nové šálky na ojnice i na kliku. Mužu tam dát nové na nepřebroušenou kliku? (vypadá v top stavu) A je hodně druhů šálků ?
Ano,je hodně druhů šálků.Záleží,co z něj budeš pít! :D
Ano,můžeš dát nové "šálky" na nepřebroušenou kliku,ale raději ji přeměř,jestli nemá ovalitu.

Uživatelský avatar
zadraž
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 20.03.2012 19:28
Bydliště: Jeseník

Re: šálky = výměna

Příspěvek od zadraž »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 9&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;
:mrgreen:
________________________________________
Obrázek prodej dílů na G2 , info -> SZ Obrázek

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: šálky = výměna

Příspěvek od vwCharlie »

Krapatol píše:Zdrávím dělám teď s jedním pánem z fora 2 motory na 1.6TD 1. celej jsem ho rozhodil a jeden pist jsem měl napálenej tak chci dát jiné a teď mě zajímá toto: chci dát nové šálky na ojnice i na kliku. Mužu tam dát nové na nepřebroušenou kliku? (vypadá v top stavu) A je hodně druhů šálků ?
prodejce se tě bude ptát mimo značku na jaký přebrus. Na nepřebroušenou kliku použij STD (standard)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“