Teplý start

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
David1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.07.2012 15:12

Teplý start

Příspěvek od David1 »

Dobrej chtěl bych se zeptat jestli jste už nekdo neřešili stejný problém jako ja a to:
Mam G2 1.6TD 51kw studenej chytí většinou na převalení ale ohřeju motor stačí jen že se zvedne ručička z minima a už nenastartuju (baterká relativně dobrá, ventil na zaviraní nafty funguje, žhavení funguje i pri ohřatem motoru - nově žhavičky navic, nadrž plná :-D) zkoušim všechny veci a už nevim a jako bonus když ho nenastartuju stačim na to sam ho roztlačit na rovině zažhavim a jen trošku pustim spojku aby se motor otočil vturánu nakosčí stačí mi na to 3km/h to vživotě u diesela neviděl ten se roztahuje aspon 100metru (sam dobře vim že se to nema)
A tet si lamejte hlavy už třetí motorář mi řek že je to něákej šílenej nesmysl

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Teplý start

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak zkus polít čerpadlo ledovou , studenou vodou, nebo odpojit teplotní čidlo na přírubě, nebude to sice ukazovat teplotu ale na zkoušku to nevadí.
Pk poreferuj jestli se něco změnilo.
Prvně čidlo a pak tu vodu kdyžtak..
:wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

David1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.07.2012 15:12

Re: Teplý start

Příspěvek od David1 »

Tak čidla jsem zkoušel odpojit a žadná změna a když jsem ho polil vodou opravdu naskočil :-D co to je za zahadu?

Uživatelský avatar
golfer66
Pilot
Pilot
Příspěvky: 846
Registrován: 13.03.2012 11:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplý start

Příspěvek od golfer66 »

že by čerpadlo zralé na repas?
GIV,TDI,AGR-Kat OFF,EGR OFF,Soft by MOTORPOWER
Cosmic Green Wagen
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=239360" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.samolepky.zepos.cz/

Uživatelský avatar
bombastiq
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 26.10.2010 17:39
Bydliště: Šumperk

Re: Teplý start

Příspěvek od bombastiq »

rohdělovací hlava čerpadla je KO
A6 C4 avant 2,5TDI + taková motokára na steroidech ( 7 )....... EL. : 775914666

Uživatelský avatar
machinecz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 23.01.2009 12:28
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplý start

Příspěvek od machinecz »

jo jo čerpadlo .. měl jsem stejnej problém před 2ma lety .. ohřeje se a nemá už dostatečnej tlak .. pak začne i zatepla chcípat na volnoběh až někde skončíš stát, nečekej ;) ..

Uživatelský avatar
Lukawe555
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 23.01.2011 19:01
Bydliště: Skalica

Re: Teplý start

Příspěvek od Lukawe555 »

rozdělovací hlava KO, generálkoval sem si čerpadlo, nestartovalo za tepla padal volnoběh i po přetěsnění celého čerpadla, tak znovu rozdělat, hlava z druhého čerpadla a jedeme bez problému, najeto 2tis. km :)
Moje auto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=198435" onclick="window.open(this.href);return false;

vw-bulkes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 17.06.2013 22:46

Re: Teplý start

Příspěvek od vw-bulkes »

Daj odpor na sensor zhavenia a budebtibo 3 sekundy zhavit dlhsie aj ked je teply mal som ten isty problema ako som dal odpor na ten senzor chyta krasne :) ak chces viac info napis mail

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Teplý start

Příspěvek od 11mAjA11 »

Woe jenže mu to nepomůže, když už mu nepomůže odpojit čidlo teploty vody...

A polití čerpadla funguje = KO čerpadlo = repas nebo výměna = nic víc nebude fungovat !!!
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“