nestartuje standartně

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Jettadiesel píše:
vwCharlie píše:strobáč neřeš,stejně ho beztak nebudeš mít.A pokud nepoznáš správný chod motoru,tak se do toho raději nepouštěj a nech si to někde udělat.Hlavně nezapomenout pak na ty trubky a řemen
Mám podobný problém.Nové vstřiky,předvstřik taky seštelovaný,ale jak je to teplé,tak to někdy točí docela dlouho,než to chytne.Tlaky jsou ještě dobré.Známí mi říkal,že by mohl být problém v té "kostce",ze které vedou trubky ke vstřikovačům.Prý tam je nějaká membrána či co a ta může dělat časem bordel a pak to blbě startuje.Nemáte s tím někdo zkušenosti?nebo třeba nákres čerpadla?díky
Asi myslíš rozdělovací hlavu? Zkus si od někoho čerpadlo pučit a zkusit to a uvidíš v čem je problém.

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

Asi myslíš rozdělovací hlavu? Zkus si od někoho čerpadlo pučit a zkusit to a uvidíš v čem je problém.[/quote]

Jo a ještě jsem si vzpomněl,že mi říkal,že to mám zkusit polít studenou vodou,až to bude ohřátý a když to hned chytne,tak je problém v té kostce.Ale nevím

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Jettadiesel píše:Asi myslíš rozdělovací hlavu? Zkus si od někoho čerpadlo pučit a zkusit to a uvidíš v čem je problém.
Jo a ještě jsem si vzpomněl,že mi říkal,že to mám zkusit polít studenou vodou,až to bude ohřátý a když to hned chytne,tak je problém v té kostce.Ale nevím[/quote] Tak to sem ještě neslyšel 8O

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

známej má ten samý problém,taky plbě startuje za tepla. Tuto věc jse ještě nezkoušel,tak zkusím a uvidím.Taky jsem o tom ještě neslyšel

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo tak to je docela blbý polít to vodou ne?To všechno dostane záhul.a ještě nebudeš vidět jestli se to dostane na výfuk

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

pokud jsem pochopil správně,tak myslel jenom tu kostku na čerpadle,né celý motor.Ať se ta kostka schladí.

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo tak to jo ale stejně ti to steče i na motor

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

no a co. Víš co,raději nedělej nic a svěř to někomu.Když ti vadí,že ta trochu poteče na motor,tak si namoč hadru a přilož na to studenou mokrou hadru.Nebo to nějak schlaď.já jsem to taky ještě nedělal,jenom jsem si to tady teď přečetl,tak ti neručím za to,že tím něco zjistíš.Jettadiesel psal ale o tom,že má problém za tepla nastartovat,aniž by mu padala nafta.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

karlos525

a kdyz prsi tak mas mokrej celej motor (samo ze tou teplotou osycha) tam se nema cemu co stat i kdyz to nalejes na vejfuk.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

jo jo ja mam problém jinde a nevím jak to vyřeším možná že mi padá i nafta neví te jak to zjistím nebo jaká je příčina??

Uživatelský avatar
Jettadiesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnov,Krkonoše

Příspěvek od Jettadiesel »

karlos525 píše:jo jo ja mam problém jinde a nevím jak to vyřeším možná že mi padá i nafta neví te jak to zjistím nebo jaká je příčina??
Ahoj,zkus si postavit někam z kopce(předkem do kopce) a nech to stát třeba do druhého dne a pak zkus nastartovat.Mě to dělalo taky a vyřešil jsem to výměnou naft.filtru.Pak už to nepadalo.Poznáš to podle toho,že to bude za studena hodně dlouho točit.Takhle jsem 2x vybil baterku,než jsem na to přišel.Vyplatí se dát i nové ty svorky,kterémi jsou přichyceny palivové hadičky k naf.filtru.

Uživatelský avatar
karlos525
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: most-litvínov

Příspěvek od karlos525 »

Jettadiesel píše:
karlos525 píše:jo jo ja mam problém jinde a nevím jak to vyřeším možná že mi padá i nafta neví te jak to zjistím nebo jaká je příčina??
Ahoj,zkus si postavit někam z kopce(předkem do kopce) a nech to stát třeba do druhého dne a pak zkus nastartovat.Mě to dělalo taky a vyřešil jsem to výměnou naft.filtru.Pak už to nepadalo.Poznáš to podle toho,že to bude za studena hodně dlouho točit.Takhle jsem 2x vybil baterku,než jsem na to přišel.Vyplatí se dát i nové ty svorky,kterémi jsou přichyceny palivové hadičky k naf.filtru.
tak to můj problém nebude ja mam palivovej filtr měněnej!pak snad jen ty svorky ale to pochybuju.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“