Vysoká spotreba golf 2 1,6TD

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
ThomasHewitt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.08.2013 14:30

Vysoká spotreba golf 2 1,6TD

Příspěvek od ThomasHewitt »

Zdravím pred pár dnami sa mi strašne zvýšila spotreba. Kedže každý deň spravím cca 100km (večšinou mimo mesta) a zo spotrebou približne 8 litrov je to dosť. Snažím sa jazdiť na spotrebu ale pod 7-8 litrov sa nedostanem pred tm som spravil za 25litrov aj 500km ale teraz o tom môžem len snívať :cry2: Z vysokou spotrebou prišlo aj cukanie v pojiskovej skrinke :(
Za každú radu čo s tm vopred ďakujem

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Vysoká spotreba golf 2 1,6TD

Příspěvek od stevocz »

kedze 1,6TD je komplet mechanicka tak cukanie v poistkovke nemoze sposobit zvysenie spotreby, ale aj tka by bolo lepsie zistit co za cukanie. predpokladam ze asi to cukanie bude cvakanie relatok tak skus bud ich vytahovanim alebo nejak podobne zistit ktore to je.

skontroluj si ci ti funguje dobre predsuvnik (to tiahlo pod volantom), ci hybe lanko cerpadlom a tak.

ake mas otacky na volnobehu pri zasunutom predsuvniku? nedymis teraz nejak velmi?

ThomasHewitt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.08.2013 14:30

Re: Vysoká spotreba golf 2 1,6TD

Příspěvek od ThomasHewitt »

nie nedymim iba rano po nastartovani ale to mi casto zdochne a potom to uz ide normalne. A otacky neviem kedze mi nejde otackomer ale nebudu vysoke
A pri vytiahnutí predsuvnika sa nič nestane :cry:

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Vysoká spotreba golf 2 1,6TD

Příspěvek od stevocz »

moze byt zle nastavene cerpadlo, pripadne blbne ten predsuvnik a dava zle naftu. pri vytiahnutom predsuvniku zvykne byt vyssia spotreba.

alebo mozu byt zle vstreky a zle davaju naftu. zle rozprasia a nema potom taky vykon a musis viac na to dupat.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“