Motor TDI

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Motor TDI

Příspěvek od johnyG »

Naskytla se mi možnost koupit motor 1,9 TDI ze seata ibizy. A chtel jsem se zeptat co vse by jsem musel predelat kdyz by jsem ho tam chtel nacpat, mamGTI kastli s motorem 1,6D. Zajima mě elektrika, prevodovka, budiky, chlazení a topení. Dik moc za kazdou radu. :D

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

ale ale :lol: tak topeni mas stejne v prdeli takze musi bejt new.. bude tam podle me muset bejt eletrika z G3 budiky atd aby to slapalo..
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od johnyG »

martas01 píše:ale ale :lol: tak topeni mas stejne v prdeli takze musi bejt new.. bude tam podle me muset bejt eletrika z G3 budiky atd aby to slapalo..
Prave zkoumam jestli by neslo zachovat ty budiky z GII. Jo a ten motor je z Pepovi ibizy, v pondeli je zrusil, a rozprodava to na ND

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Stačí čerpadlo předělat na mechanický a nemusíš tahat vůbec žádnou elektriku, jen tam ten motor dáš a zapojíš to samí jako na 1.6D

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od johnyG »

ok píše:Stačí čerpadlo předělat na mechanický a nemusíš tahat vůbec žádnou elektriku, jen tam ten motor dáš a zapojíš to samí jako na 1.6D
A je to složitá operace?? Musim se zeptat nekoho znamiho jestli by to dovedl udelat, ja by jsem neměl šanci

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Re: Motor TDI

Příspěvek od Reno »

johnyG píše:Naskytla se mi možnost koupit motor 1,9 TDI ze seata ibizy. A chtel jsem se zeptat co vse by jsem musel predelat kdyz by jsem ho tam chtel nacpat, mamGTI kastli s motorem 1,6D. Zajima mě elektrika, prevodovka, budiky, chlazení a topení. Dik moc za kazdou radu. :D
Chlape uz to tu raz bolo.Klikni na :www.dieselpower.cz a tam si pozri FAQ.Je tam cely postup :o

Uživatelský avatar
VYVI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VYVI »

To je až "tak" jednoduché? 8O

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Příspěvek od Reno »

Je to jednoduché... :o ono tam ani nema byt co zlozite.Za vikend to tam mas.. :lol:

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Čerpadlo sám nepostavíš, zkus ten ten dieselpower, tam něco seženeš.

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od johnyG »

nenašel by se tu nekdo kdo by mi to čerpadlo predelal na mechanicky?? :D :D

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ok »

Na dieselpoweru - Holz-tdi nebo Andre

Uživatelský avatar
Lukaash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

no nevim nevim, jestli je vikend dostatecny casovy usek ...

pokud o tom vazne uvazujes, popremejslej i o prevodovce, spojce, tim padem i kulisa a pedaly (hydraulicke ovladani spojky), poloosy, predni drzak motoru...

pokud nemas v aute servo, mas moznost ho dodelat (pokud vim, ma kazde tdi servopumpu), dale je nutne predelani vyfuku...

atd...

jestli mas moznost, postav si tu ibizu vedle golfa a prehazuj :-) ... treba komplet predni pricka se silentblokem a drzakem motoru pasuje, stejne tak razeni, pedaly, poloosy, servorizeni by melo taky (samo i hadice)...

kdyz se rozhodnes pro mechaniku, a Andre, nebo Holz nebudou mit cas, je v Cv krome Holze jeste jeden sikula ;-)
Naposledy upravil(a) Lukaash dne 12.04.2007 11:04, celkem upraveno 4 x.
stolen : G2 mTDi 6° (5.8.2007) B3 Variant 1,9TD (8.4.2008)

prodám http://picasaweb.google.com/LukaashCR/WheelsForSale#" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

na držáky to sedne, převodovka taky, akorát budou jiný svody a jak bylo řečeno to čerpadlo...
budou tam ale navíc nějaký podtlaky ne? :roll:

Uživatelský avatar
Lukaash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

Baltik_VW píše:na držáky to sedne, převodovka taky, akorát budou jiný svody a jak bylo řečeno to čerpadlo...
budou tam ale navíc nějaký podtlaky ne? :roll:
ale co ty dily vydrzi (predni silentblok) a jak to s nima bude jezdit (kratka prevodovka) :roll:
stolen : G2 mTDi 6° (5.8.2007) B3 Variant 1,9TD (8.4.2008)

prodám http://picasaweb.google.com/LukaashCR/WheelsForSale#" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Baltik_VW
Člen klubu
Příspěvky: 560
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Strašecí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik_VW »

Lukaash píše:
Baltik_VW píše:na držáky to sedne, převodovka taky, akorát budou jiný svody a jak bylo řečeno to čerpadlo...
budou tam ale navíc nějaký podtlaky ne? :roll:
ale co ty dily vydrzi (predni silentblok) a jak to s nima bude jezdit (kratka prevodovka) :roll:
ty silentbloky jsou stejný, a ty to budeš kupovat aj s převodovkou nebo samotný? s převodovkou by neměl bejt propblém, :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“