Potřebuju radu

1.6D, 1.6TD

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Broky333
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 25.03.2013 21:01

Potřebuju radu

Příspěvek od Broky333 »

Čau lidi mám takový menší dotaz mam golfa 2ku 1.6 td 51kw r.v85 nedávno mě naboural kámoš a auto je na odpis. Kastle KO motor OK můzu mít za par kaček znova dvojku ale je tam 1.6 benzín. Tak se chci zeptat jestli musím měnit celou elektriku nebo stačí nějaká část. :D
Teoreticky na tom td stačí dát na žhavičky + čerpadlo + motor - a startér motor by měl naskočit ne . :D

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Potřebuju radu

Příspěvek od 11mAjA11 »

Teoreticky stečí použít FUNKCI HLEDAT a vše potřebné zde najít a nezakládat zbytečně další téma..

Motorová el. je v pojistkové skříni na 2 konektory a pokud je to nová el. ( nemyslím si že by to měl být problém ani u staré , prostě auta musí mít stejný typ elektroinstalace ) je to tak jednoduché vyměnit že to snad ani jednodušší být nemůže, odpojit patřičné konektory ve skříni, protáhnout motorovou příčkou ven do prostoru motoru a je to totéž udělat v benzínové boudě a vzájemně ty el. prohodit, resp, benzínovou vyhodit ( schovat na konektory a kabliky ) a naftovou osadit..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“